• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Sevgilinin Yakınlığı - Goethe

vioLeta

Özel Üye
Konular
946
MFC Puanı
540
Seni düşünüyorum, güneşin ışıkları denizden aksedince
Seni düşünüyorum, ayın pırıltıları kaynaklara vurunca.
Seni düşünüyorum, uzak bir yol üstünde tozlar havalanırken,
Karanlık bir gecede, dar bir tahta köprüde bir yolcu ürperirken.
Seni düşünüyorum, boğuk uğultularla orda yükselirken dalgalar.
Kulak kesilmek için koruluktayım, sık sık her şeyin sustuğu anlar.
Uzakta olsan bile ben senin yanındayım, sende yakınımdasın.
Güneş batıyor, biraz sonra, beni ışıtacak yıldızlar ne olurdu burda
Yanımda olsaydın ..

vioLeta

Özel Üye
Konular
946
MFC Puanı
540
Uzakta olsan bile ben senin yanındayım, sende yakınımdasın.
Güneş batıyor, biraz sonra, beni ışıtacak yıldızlar ne olurdu burda
Yanımda olsaydın ..

Konular
14
MFC Puanı
170
uzun yollardan geldim sevgili
tam buraya
ruhunun derinine
en dibine sevdaların
terli ıslak avuçlarım
uşuyorum
bilinmez geceden
sensiz heceden
aşksız tümcelerden geldim
sevgili;
nerdesin....

demiş sair.....

vioLeta

Özel Üye
Konular
946
MFC Puanı
540
Ne de güzel demiş şair.. Geldim geldim de nerdesin ? Belki de aradığı yok. Ya da aranan kişi olmak istemiyor :) şair güzel demiş ruha dokunmuş ama insan bunu anlamamış, hissedememiş.. Şiir yazmak değil mesele ya da okumak değil. Hissetmek demiş her şeyi tüm güzelliği ile yaşamak demiş. Sonunda mutlu da olsan mutsuz da olsan, çıktığın yolu yürümek demiş vioLeta :)

Konular
14
MFC Puanı
170
yağız ne der biliyormusun...

aradığında aranan olmak na hacet.. ne mana sevemeye ..çaldığın kapıyı secen sensin kapının ne haberi olsun .. ama sevmesen secmezsin .. secmişsen sevmişmi demezsin yoluna bakar sevmeye devam edersin ... sevmek dediğin de sevilmek değildir aslolan seveni sevebilmektir maalesef insanoğlunda bu olmaz olmamıstır hep bi tık usttedir gozler ama emin ol ask dediğin sevmek dediğin sey nesnel yada ozenel neye dayanırsa dayansın once gorseldedir ... eğer olmasaydı oyle kavusmalı biterdi her sevda masalı ..

bu yuzden bence insan aynada baktığını sevmeli onu yaratanı sevmeli gerisi olur bişekilde olmadımı eyvallah ...

der bu fakir ...

Konular
14
MFC Puanı
170
he bişi daha bütün mesela şiir yazmak şiirler yazmak butun mesele okumak butun msele yürekten yazmak şiir yada cümle yada kelime ama yazmak muhakkak bi yerinde gerektir zamanın ... butun mesela yazar gibi yasamak ...;)

vioLeta

Özel Üye
Konular
946
MFC Puanı
540
Bazen gelir ki seversin evet , gülüşünü seversin.. Evet, evet aynadaki onu seversin.. Varoluşunu seversin.. Doğru.. Sevmek değildir ki sevilmek demek. Severken göze alırsın belki de sevilmemeyi. Ama yine de bir umut der kalbin. Sen onu seversin.. O sevmeyeni sever belki de.. Burada belirir aynadaki görüntü.. Görseli sevmez. Seni sevmez görselden ötürü.. Oysa belkide sen yaradan dan ötürü seversin. Var olduğu için seversin. Belki de hiç olmayacak birini seversin. Seversin de kalbinde mutlu oluşuyla mutlu olursun..

Der vioLeta :)