• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Sevgilinizin Ailesi ile tanışırken Hissettikleriniz

Konular
772
MFC Puanı
530
Evet sevgili forum üyelerimiz, şimdi bir çoğunuzun başından geçmiştir ya da geçecektir ya da geçerse neler hissedersiniz. Paylaşalım.

Öncelikle bu durumu yaşamak kesinlikle çok heyecan verici. Erkek arkadaşımı tanıştırdığımda oldukça gergindi ben her ne kadar rahat ol desem de onun gerginliğini fark edebiliyordum.
Şimdi 2 - 3 hafta sonra ben aynı durumla karşı karşıya kalacağım ve gerçekten midemde kramplar falan hissediyorum:) Bulunduğum şehrin dışında oldukları için bu durum beni daha da geriyor. Hakkımızda hayırlısı olsun diyorum ve eylem gerçekleştiğinde size bilgi veriyor olacağım:)

Konular
145
MFC Puanı
80
2oo8 de erkek arkadasim dogum gunumde arkadaslarmi orgabize edip sapancada bir tatil ayarlamis ve evlenme teklif etmisti teko tas felan...sonra anndme anlattim aaa dedi bu soz sayilir artik nisan kapida... derken haziran geldi ve amerikaya gidicektik annemle... istanbuldan kalkti geldi annem bizde.kalamaz dedi babam sacmalama bizde kalcak vs derken ilk gun kalmadik 2. Gun annem yalvar yakar hadi gelin kahvalti hazirladim dedi... cocuga sakin ol diyorum olmuyoo cunku amerikaya ucacaktim 1 gun sonra ve o gun butun sulale 7 den 77 ye bize geldi :D hani bakkalimizla kasabimizla bile tanisti.... benim onun ailesi ile tanismam 4 ay sonraydi tr donusumde. Ablamlarda almanyadan istanbula gitmisti bende gectim..Onun dukkanda otururken sirayla iceri 2 hatun (ablasi bacisi ) ardindan annesi geldi..Ben pc de oturmustum.. tanistik cok rahatsiz bi durum kaynanabya tepeden tirnaga beni suzdu :( ve habersiz plansiz bir tanismaydi ! ztn ayrildiktan sonra yasadigim hicbir iliskide aile evlilik vs olaylarina girmedim cok stresli evlilik degil ama sevgilinizin ailesi aski olduruyor hic gerek yok :D

Konular
301
MFC Puanı
840
Gerçekten insanın elini ayağına dolaştıran bir durum bunu yaklaşık olarak 6 yıl önce yaşadım, şimdi ise babası ile telefonda onu çekişirebilecek kıvama geldik ilk baslarda annesi ile pek aramda birşey olmasa da bu aralar bana hediyeler göndermeye baslaması beni oldukça şaşırtıyor :p
aLew cim ne diyelim Allah kolaylık versin :D

Konular
145
MFC Puanı
80
6 hildir ailes ile tanisiksin ve jala.sevgili.misiniz ? Nisan dugun ya da ayrilik uok vay arkadas

Konular
772
MFC Puanı
530
Güncelleme yapalım bakalım;

Öncelikle kesinlikle heyecan verici bir durum. hem stres , hem şaşkınlık, hem heyecan, hem çekingenlik ne ararsan var. İlk etapda adapte olmak zor olsa da sohbet ettikçe, konuşulacak konular buldukça alışmaya başlıyorsunuz. Kendinizce bir şeyleri tartıyorsunuz, gözlemliyorsunuz.
Tabiki ilk görüşmede karar verilecek bir aşama olmuyor sadece izlenimler oluyor. Kafamda netleştirdiğim, hava da kalan ya da soru işaretlerinin olduğu bir görüşme idi.
Çok gerildim gerilmeme sebep farklı şehir de yaşıyor olmamız. Bundan sonraki hayatımı gerçekten orda geçirmek istiyor muyum, onlara ayak uydurabilir miyim vs vs.

Tabi onlar ne düşünüyor, ,izlenimleri nelerdir bunlarda merak konusu :)

Anlayacağınız korku duymaya başladım ve kafamda deli sorularla döndüm:) Allah Hayırlısını nasip etsin..

LeGoLaS

Onursal Üye
Konular
4,885
MFC Puanı
15,790
Allah yar ve yardımcın olsun diyorum. Umarım herşey gönlünce olur tabikide. Deli sorular çok olmaz ya sonuçta sevion ne olacak alışırsınn :):)

Konular
227
MFC Puanı
540
Hayirlisi olsun ilk başta canim evet çok zor bir durum ayrı şehirde olmak ve senin oraya gitmen Allah yardimcin olsu..Aile ile tanışmaya gelince de hiç heycan yapmadim ben neysem oyum sonucta kimseye kendimi beyendirme die bir girişim de bulunmam oyuzden gerilmeye gerek yok :)

Yusuf

MFC Üyesi
Konular
1,134
MFC Puanı
7,440
Hayirlisi olsun ilk başta canim evet çok zor bir durum ayrı şehirde olmak ve senin oraya gitmen Allah yardimcin olsu..Aile ile tanışmaya gelince de hiç heycan yapmadim ben neysem oyum sonucta kimseye kendimi beyendirme die bir girişim de bulunmam oyuzden gerilmeye gerek yok :)

ilk tanışma önemli siz karşı tarafa bir mesaj verirsiniz ve alırsın.:).
İnsan hayatında ne ise öyle olmalı bence kendimi beğendiriyim diye farklı bir davranış sergilemek gerekmez bence..:)

Yusuf

MFC Üyesi
Konular
1,134
MFC Puanı
7,440
Yeni bir şehir ve yeni bir aile tanışmak ilk etapta biraz çekingenlik olur .
sözü özü yapı itibarı ile kendinize öz güven vererek ile konuşma ortamı yarata bilirsiniz..insan sevince alışmak gibi bir sıkıntı olmuyacağı belirtmek isterim.. yeni yaşam yeni aile zaman içersinde insanlar bir birine aşlışır..:) yeni bir hayat başlar herkese mutluluk versin derim..unutmayalım ki herşey sizlerle başlar..

Konular
227
MFC Puanı
540
ilk tanışma önemli siz karşı tarafa bir mesaj verirsiniz ve alırsın.:).
İnsan hayatında ne ise öyle olmalı bence kendimi beğendiriyim diye farklı bir davranış sergilemek gerekmez bence..:)

Ya ilk mesaj önemli olduğum Gibi görsünler zaten oyuzden gerilmem neysem oyum olmadığım gibi davranamam yusuf kandırmak olur hem.kendimi hem Karsimdaki insanları..

Yusuf

MFC Üyesi
Konular
1,134
MFC Puanı
7,440
Ya ilk mesaj önemli olduğum Gibi görsünler zaten oyuzden gerilmem neysem oyum olmadığım gibi davranamam yusuf kandırmak olur hem.kendimi hem Karsimdaki insanları..

Aynen..
Hayata olduğun gibi olacaksın her zaman...

teşekkürler Algos..

DeStina

MFC Üyesi
Konular
11,091
MFC Puanı
27,850
heycanlı tatlı telaş.karmakarışık duygular.

DeStina

MFC Üyesi
Konular
11,091
MFC Puanı
27,850
heycanlı tatlı telaş. sevinç ve mutluluk

burcuu

MFC Üyesi
Konular
8
MFC Puanı
200
Kafana takmicaksin ve zamanı akısına bırakıcaksın ..

~ Virtue

Üyeliği durduruldu!
Konular
3
MFC Puanı
6,160
Hiç tanışmadım bilemem.