• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Sevgilinizin devamlı nerede olduğunuzu sorması, sizi rahatsız eder mi?

Peony

Onursal Üye
Konular
12,075
MFC Puanı
57,450
Sevgilinizin devamlı nerede olduğunuzu sorması, sizi rahatsız eder mi?

DarkWoman

MFC Üyesi
Konular
5,318
MFC Puanı
66,370
Devamli soruyorsa, zaten bir sorun vardir *

Konular
2,107
MFC Puanı
301,150
O sorar ben söylerim de ben sorup o söylemezse sıkıntı büyük??

Cann

Üyeliği durduruldu!
Konular
2
MFC Puanı
8,510
Özlüyordur belki merak ediyordur sorsun ?

RuHuMDaKiöKüZ

MFC Üyesi
Konular
26
MFC Puanı
9,550
eee, ben sevgilim varken üzerindeki kıyafetlere kadar sorardım. kıyafetten mi kıskanıyorum şimdi?
demem o ki devamlı sorulması bir sorunun işareti olmayabilir. çok yönlü bakmak gerekiyor...
mesela karşınızdaki insan sizi çok seviyor ve hep düşünüyor ama yanınızda değil ise kıyafetinizi sorar, söylerseniz, o zaman eleman, aşkım şimdi şöyle şöyle kıyafetlerle geziyo der, nerede olduğunuzu söylerseniz keza, sevgilim şimdi şuralardan geçiyo, buraları görüyo der falan. belki bunları hissetmek için soruyordur ve bakın bunlar kimisine göre bir ihtiyaçtır belki. bunları kimse yadırgayamaz da yargılayamaz da.

başka bir örnek ise mesela sevgilimize "seni çok seviyorum" deriz. Halbuki bunu iki taraf da biliyor. Bu itiraf şüpheden mi dile getiriliyor ya da bekleniyor? yok
ama mesela çiftler arasında bu cümleyi söylemek de duymak da yine bir ihtiyaçtır.

gerçi insanlar da haklı. artık çoğu bu kadar sevmek de sevilmek de istemiyordu di mi... batının "free time" oyunları.

• Beğen
Tepkiler: Nur

Orçun

MFC Üyesi
Konular
9
MFC Puanı
4,880
Etmez eğer koşuşturma içinde değilsem, aksine hoşuma gider. :)

Zeyna

Üyeliği durduruldu!
Konular
1,416
MFC Puanı
2,770
Sormadan söylesinler kimse rahatsız olmasın alla alla

Peony

Onursal Üye
Konular
12,075
MFC Puanı
57,450
Sormasa bile söylerim..

Anduril

MFC Üyesi
Konular
9
MFC Puanı
10,740
Sormasa bile söylerim..
Bende @RuHuMDaKiöKüZ e kesinlikle katılıyorum.
Bilgi vermek, hesap vermekte değildir. kıskançlığın olumsuz etkilerini kompanse etmek için anlamında da değerlendirilmemelidir.
Ben hayatımda olan insana sevdiğimi de, bulunduğum yeri de söylemek isterim. Bundan keyifte alırım..
Onun olmadığı bi anda yanımda olmasını sağlamak için aynı şeyi görmesen bile hayal etmeli, edebilmeli insan...

eiSy

Emektar Üye
Konular
1,067
MFC Puanı
37,500
Hayır önce kıskandırırım sonra delirtirim sonra söylerim :roflmao: