• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

SevgiLiye mektup

diShy

Onursal Üye
Konular
32,527
MFC Puanı
2,580

Ben Seni Kaybettiğim gün KAZANDIM ya$** Zaferini.
GökLer yøLda$ım,ay Sırda$ım,YağmurLar Gözya$ım,Güne$ aTe$im,SenSizLik haSretim oLSun Ve Dünya $ahidim oLSun.!!unutamadım. HayaTıma Damga Vurdun!Beni Bana uNuTTurdun.Ruhumu Yer vurup haSreT ¢ektirme...Ben Senin i¢in DağLarda KardeLen oLup Tøprağı ¢aTLatıp Güne$'e Vardım.Senden SonraSı Ben de "TufaN" øLdu.

biLmiyOrdum Senin gözLerinde Kendi GeLeceğimi yakacağımı.!ben Seni zehirLi Sarma$ık gibi,mürekkebi biten kaLem gibi haykırdım.Göremediğim Tarihten Beri doLandı Durdu Sewdan bedenimde…Seni her düşündüğüm de seherin eSintiSi gibi ürperirim..Radyo tutkunLarının tutkuLu SewdaSı gibi idin benim kaLbimde.Sana oLan sewdamı “ğ” harfinin yumu$akLığını anLayabiLenLer,anLar.

Seni Sevmek, kaLan Son umudu kaybetmemek için.korumak için direnmek gibidir.

Seni sevmek,dinLediğin 1 $arkıda ağLarkan,gözLerin mavi mavi nehir gibi akarken,oLmayan VarLığını hayaL ederek hayaLine sarıLmak,hiç oLmayacağını biLerek KaranLıkda danS etmek gibidir. Artık yüreğimde Lav gibiSin hangi Cemre ıSıtacak yüreğimi…anLadım ki Sen Hayatımın LeyLak ÇiçeğiSin.Senin Gözlerin Gözlerimi Gözlerken Gözlerinin Gözlerimi Gözlediğini Gördüm...SöyLe yââr i¢îmdeki Bu i¢îmdeki Kør kør yanan aTe$ini,nehir gibi mavi mavi akmayı,tufanı Fırtınayı.gözLerimdeki yağmuru naSil Sönecek,duracak,kim DurdurabiLir ki.[bunLar Adım gibi gerçek,büyük Laf değiLdir]

Né Sana aiT oLabiLdim Ne dé Séni sahipLénebiLdim.! Kendimi 1 Odaya hapSettiğimi ve kaLdimden “Seni SeviyOrum.unutamadım” dediğimi ve duvarLardan geLen yankıyı duyamazSın yar…

Sen Benim rüyaLarımdaki UçurtmaLarımSın.!

Senden sOnra Benim yüzüm pek güLmedi.GüLmeyen yüz güLer mi.?güLSe de Sürer mi.?

Seni özLemek gece gibi puSLu ve KaranLık,Seni Sevmek Gündüz gibi Sıcak ve aydınLık,Seni unuTmak öLüm gibi SonSuz ve Soğuk

GözLerini Seyrettikçe ağLaSa da gözLerim ağLamak İçin gözLerini özLerim.!!

Qüne$in Bittiği yerde gözLerin kaLbime BatıyOr,Dudağını öptüğümde öLümSüzLe$iyOrum…

Sen Benim anLatamadığım hiSSimSin.KaLbini Kıran rüzgAr iSe SuSTururum,güne$ iSe Söndürüm,yıLdızLarSa kaydırırım…