• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.
Konular
1,018
MFC Puanı
4,910
Şeyma Subaşı'dan Ahmet Hakan'a: Alay etmenize gerek yoktu!

Acun Ilıcalı'nın sevgilisi Şeyma Subaşı, dün verdiği röportaj hakkında "Sinir bile olamıyorsun. Ne sinir olması! Basbayağı eğleniyorsun" şeklinde bir yazı kaleme alan gazeteci Ahmet Hakan'a yanıt verdi.

seyma-subasi-dan-ahmet-hakan-a-alay-etmenize-gerek-yoktu--9388329.Jpeg

Şeyma Subaşı'nın, instagramhttp://www.milliyet.com.tr/instagram/ hesabından "Ahmet Hakan'a cevap" başlığı ile paylaştığı metin şöyle:
"Ahmet Bey bugünkü yazınızda benden bahsetmişsiniz ve aklınızca beni küçük görmüşsünüz.
Neden? Ne yapmışım?
Değer verdiğim Hürryet Gazetesi'nin, değer verdiğim sizin gibi bir köşe yazarının röportaj teklifini kabul etmiş, sorularına içten cevaplar vermişim.
Bu arada da bazı cevaplarımda Türkçe yerine ,ingilizce kelimler kullanmışım, ara sıra da 'ya' diyerek cümleler başlamışım!
Ahmet Bey de bana sinir bile olamamış, hatta pek eğlenmiş.
Ne kadar başkasını küçük gören ve kibirli bir tavır.
Ahmet Bey, eğer bu yazınızı beni eleştirmek için yazdıysanız, alay etmenize gerek yoktu.
Sizce insanların birbirlerinin maddi imkanlarıyla, eğitimleriyle uluorta alay etmeleri, birbirlerini aşağılamaları normal mi?
Daha doğrusu, iyi insanlar bunları yapar mı?
Ramazan ayında içki içtiğiniz için size saldıranlara 'Size ne? Kime ne' diye cevap vermiştiniz.
Ben de, iki sayfalık röportajdan bazı cümleleri seçip, beni karalama çabanıza müsadenizle aynı cevabı veriyorum: Size ne? Kime ne? Ama eminim kendinizce mantıklı sebepleriniz vardır, ben yine de size sevgilerimi yolluyorum. Başarılar Ahmet bey."

fft16_mf9388383.Jpeg