Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Sezen Aksu’nun Hangi Şarkısı Darbe İle İlişkilendirildi

İlda

Özel Üye
Özel Üye
  • Üyelik Tarihi
    16 Haz 2017
  • Mesajlar
    9,019
  • MFC Puanı
    84
  • MFC Seviyesi

Sezen Aksu’nun Hangi Şarkısı Darbe İle İlişkilendirildi


Milyonların sevdiği Sezen Aksu bir şarkısından dolayı Beyaz TV’de yayınlanan ve Ömür Varol’un sunduğu programda Sezen Aksu’nun Manifesto adlı şarkısı mercek altına alındı. Fatih Tezcan’ın iddialarını gündeme getiren Ömür Varol Sezen Aksu’nun babasının fetö ile irtibatlı olduğunu ve bu yüzden klibinin incelenmesi gerektiğini Fatih Tezcan’ın iddia ettiğini söyleyerek klibi incelemeye başlamıştı.


Ömür Varol önce şarkının ismini gündeme alıyor ve manifestonun bildiri anlamına geldiğini ve muhtırayı hatırlattığını söylerken klipte şarkının ilk dakikalarında Sezen Aksu’nun başına apoletlerin geldiğini söyleyerek sözlere ilişkin detaylardan da bahsediyor. Sözlerde ”sert esiyor yine rüzgar ve önümüzde sert bir güz var”*sözlerinin de mesaj olduğunu söylüyor.

Şarkıyı baştan sona kadar inceleyen Ömür Varol klibin bütün bölümlerinde bilinç altı mesajlar olduğunu iddia ediyor. Sosyal medyada bu yorumlara beyin yakan yorumlar olarak tepkiler gelmişti. Ömür Varol’un darbe mesajını verdiği iddia edilen Manifesto şarkısı için yorum sizin…

Sezen Aksu Manifesto Şarkısı Sözleri

Niye herkes bu kadar ciddi
Okunmamış kitaplar ama ciltli
Asık asık yüzlü insanlar
Ta yüreğine kadar kilitl
 
Üst Alt