• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Shanti Devi'nin 2 Yaşamı

Loony

MFC Üyesi
Konular
305
MFC Puanı
180
Tüyler Ürperten Reenkarnasyon Olayı; Shanti Devi'nin 2 Yaşamı

Konular
14
MFC Puanı
170
daha once az çok duyduğum bir konuydu es gecmiştim ama videoyu izleyince sasırmamak mumkun değil reankarnasyona elbette asla inanmıyorum mumkunatı olmayan birsey ama bu nedir değildir bilemicem... tesekkurler

Loony

MFC Üyesi
Konular
305
MFC Puanı
180
daha once az çok duyduğum bir konuydu es gecmiştim ama videoyu izleyince sasırmamak mumkun değil reankarnasyona elbette asla inanmıyorum mumkunatı olmayan birsey ama bu nedir değildir bilemicem... tesekkurler

Bende ilk okudugumda çok şaşırdım videosunu görünce atmak istedim.
Bnde inanmam.
Hatta bir video daha vardı bir çocukla ilgili rüyasında kendisinin bir savasta pilot oldugunu ve uçağının düştüğünü iddia etmişti.
Fakat küçükken babası onu bir uçak fuarına götürmüş ve çocuk uzun uzun o uçaklara bakmış daha sonrada savası anlatan kitaplar okumus babası ona belli bir yaşa gelince çocuk bunları dile getirmiş.
Belki bilinç altıdır belkide garip bir olaydı bilinmez.

Konular
14
MFC Puanı
170

Bende ilk okudugumda çok şaşırdım videosunu görünce atmak istedim.
Bnde inanmam.
Hatta bir video daha vardı bir çocukla ilgili rüyasında kendisinin bir savasta pilot oldugunu ve uçağının düştüğünü iddia etmişti.
Fakat küçükken babası onu bir uçak fuarına götürmüş ve çocuk uzun uzun o uçaklara bakmış daha sonrada savası anlatan kitaplar okumus babası ona belli bir yaşa gelince çocuk bunları dile getirmiş.
Belki bilinç altıdır belkide garip bir olaydı bilinmez.

elbette bi yasanmıslık var ama biliçaltı ama baska bişey bilmiyorum lakın enteresan olduğu asikar.

Loony

MFC Üyesi
Konular
305
MFC Puanı
180
elbette bi yasanmıslık var ama biliçaltı ama baska bişey bilmiyorum lakın enteresan olduğu asikar.

Evet öyle gerçekten çok tuhaf.
Bazı şeyleri mantık kabul etmiyor.
Yada bir bahane açıklama getiriyor ama dünyada tuhaf birsürü olay var
kabul etmesek de..

Konular
14
MFC Puanı
170
inanıslar elbette bazı dusunceleri engellemekte ama illaki bilmediğimiz ve bi durum olduğu asikar cozulmeden ölmesi de garip