• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Sıfırlayın o kafayı

Konular
4,091
MFC Puanı
40
Derbi öncesi gol kısırlığını bir kez daha masaya yatıran Fenerbahçe'nin hocası, "Acil şekilde çareler üretmeliyiz" dedi. Kartal, elindeki istatistik kağıtlarından veriler okuyarak, “Herkesi ezip geçmişiz. Ama gelin görün ki gol atamıyoruz. Neden? Ben net bir yanıt bulamıyorum. Kafanızda her ne sorun varsa halledin. Sıfırlayın o kafayı!” diye konuştu

Pazar günü Kadıköy'de Beşiktaş'la hayati bir derbi mücadelesine çıkacak olan F.Bahçe'de, teknik direktör İsmail Kartal'ın öğrencileriyle önceki gün çok kritik bir toplantı gerçekleştirdiği ortaya çıktı. Toplantının ana maddesi, bir türlü aşılamayan gol sorunuydu. Kartal, toplantıda, bu soruna çok acil şekilde çare üretmeleri gerektiğini aktardı.

DERDİ OLAN BANA GELSİN
Elindeki istatistik kağıtlarından veriler okuyan sarı-lacivertli hoca, "Her alanda ligin lideriyiz. Hem de ezici şekilde! Ama gelin görün ki gol yapma oranlarımız yerlerde sürünüyor. Peki neden? Ben çok düşündüm, bir türlü yanıt veremedim. Bu konuda öyle istikrarlıyız ki sırf bu sorun yüzünden ikinci yarıda 7-8 puan kaybettik. Kafanızda her ne sorun varsa halledin artık. Sıfırlayın o kafayı! Sorunu olan varsa da bana söylesin, birlikte çözelim!" dedi.

UN VAR, ŞEKER VAR; HELVA YOK!
F.Bahçe, son 4 haftada ligin hem en çok gol pozisyonuna (34) giren hem de en çok şut çeken (75) takımı. Fakat sarı-lacivertli futbolcular, forvetlerinin gol kaçırma yarışına girdiği bu periyotta sadece 4 gol atabildi. Son 4 haftada 34 pozisyon üretip 4 kez ağları sarsan Kanarya, pozisyonları gole çevirme oranında yüzde 11.8 ile 18 takım arasında sonuncu sırada kaldı. Akhisar Belediye yüzde 47.4 oranı ile bu bölümde gol becerisi en yüksek ekip olurken, Trabzonspor yüzde 45'le üçüncü, Beşiktaş yüzde 38.1'le beşinci, Galatasaray yüzde 29.6 oranı ile dokuzuncu sırada yer aldı.