• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Sıkılınca Yaz :)

Pisadam

CEO
Konular
1,150
MFC Puanı
20,460
Özellikle bence sana kasıtları var bence Pisadam ;d
Olduuu evdesin şarjın hep az senin de hee ;d
Bedaş planli kesintiler yaz google neredeyse tüm istanbulun elektriğini kesiyorlar ;d

Sarj dayandirmiyorlar bana ne yapayim ;d

Ciddiyim ya müsaitsen arasana valla bak ben ararsam tlf kapanir. Powerbank da boş onunla doldurcktim ;s

SM-N935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Eylül

Özel Üye
Konular
53
MFC Puanı
9,510
Bedaş planli kesintiler yaz google neredeyse tüm istanbulun elektriğini kesiyorlar ;d

Sarj dayandirmiyorlar bana ne yapayim ;d

Ciddiyim ya müsaitsen arasana valla bak ben ararsam tlf kapanir. Powerbank da boş onunla doldurcktim ;s

SM-N935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tamam tamam doğrudur ;d
Dur bakim tamam

Konular
817
MFC Puanı
190
İnsanlar büyüdükçe küçükken korktukları şeylerin saçma olduğuna karar verir ve onları yenerler :D

Mesela gece dışarı tek başıma çıkarım hiç korkum yoktur dışarda ama böyle eve gelince yada kapalı bir alana gelince ışık olucak yoksa duramıyorum ben korkuyorum :s95: ama kötü bir şey gerçekten bak gülüyorum eğleniyorum filan ama evde elektrik kesilince kendimi direk dışarı atıyorum kaç olursa olsun akşam gece yarısı filan :D ben yenemiyorum bu korkumu :s95: ben acaba daha büyümedim ondan yaaa :D :D

Amann ne çok konuştum öyle yaa :s95: :s95:

MonteKristo

Emektar Üye
Konular
272
MFC Puanı
10,320
Mesela gece dışarı tek başıma çıkarım hiç korkum yoktur dışarda ama böyle eve gelince yada kapalı bir alana gelince ışık olucak yoksa duramıyorum ben korkuyorum :s95: ama kötü bir şey gerçekten bak gülüyorum eğleniyorum filan ama evde elektrik kesilince kendimi direk dışarı atıyorum kaç olursa olsun akşam gece yarısı filan :D ben yenemiyorum bu korkumu :s95: ben acaba daha büyümedim ondan yaaa :D :D

Amann ne çok konuştum öyle yaa :s95: :s95:

Herkesin fobisi vardır ya neyse dalga geçilmez. Bende köpekten korkarım mesela :s76:
Bir de kovalanmaktan korkarım tavuk bile kovalasa korkarım yani :D

MonteKristo

Emektar Üye
Konular
272
MFC Puanı
10,320
Birde üstte bilmiş bilmiş sözler söylüyor insanlar büyüdükçe korkularını yenermiş filan diye artiste bak yaa :s95: :s95: :s95:

Ahahah :D
Ben senin kadar büyümedim ki ya :D
Hem karanlıktan korkmaya köpekten korkma aynı şey mi? Ben canlı bir şeyden korkuyorum sen cansız bir şeyden. Cidden sen neyden korkuyorsun :D

Konular
817
MFC Puanı
190
Ahahah :D
Ben senin kadar büyümedim ki ya :D
Hem karanlıktan korkmaya köpekten korkma aynı şey mi? Ben canlı bir şeyden korkuyorum sen cansız bir şeyden. Cidden sen neyden korkuyorsun :D

Kovanmanın neresinden korkuyorsun kovanmakta cansız :D :D tamam kovalayan canlı biri ama kaçıyorsun kaçmakta cansız :D

Karanlıktan işte korkuyorum :D bir kapalı mekanda karanlık olmasından korkuyorum :D