• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Sıkılınca Yaz :)

Konular
91
MFC Puanı
1,220
yazdım. Sezen nerde ya? o da Sakil e özenip ders falan mı çalışıyor? ayrıca ReiS Okan abiyi de görmüyorum :/

Konular
817
MFC Puanı
190
Okan abi başkan nasıl görücen koskoca başgannnla sen nasıl konuşuyorsun :D :D

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,220
yazdım. Sezen nerde ya? o da Sakil e özenip ders falan mı çalışıyor? ayrıca ReiS Okan abiyi de görmüyorum :/

ben burdayım da siz nerdesiniz cadılar:f6: bu yıl bnim oğlanı postalim seneye bend girecem sınava :D sıkıldım monoton hayattan az ders çalısayım :D

sorma ReiS de havalar binbeşyüz :D basgan olacakmış burnundan kıl aldırmıyor :D

Konular
91
MFC Puanı
1,220
ben burdayım da siz nerdesiniz cadılar:f6: bu yıl bnim oğlanı postalim seneye bend girecem sınava :D sıkıldım monoton hayattan az ders çalısayım :D

sorma ReiS de havalar binbeşyüz :D basgan olacakmış burnundan kıl aldırmıyor :D

nerde varsın ya çevrimdışı idin az once :s111:
hadi inşaallah :D başarılar :)

ne başkanı olacakmış yaaaa. ReiS nerdesin? oy verek

Miyamoto ben görürüm. Abim o benim :d

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,220

nerde varsın ya çevrimdışı idin az once :s111:
hadi inşaallah :D başarılar :)

ne başkanı olacakmış yaaaa. ReiS nerdesin? oy verek

mayonu giy ördekli can simidini gecir beline Filyos a tatile gidiyos ay karıstırdım oy vermeye gidices reisin davetlisi olarak :D

Konular
91
MFC Puanı
1,220

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,220

yoo önce benim abim oldu :s2: hıh. çekilir misin kenara :D

oo beni tatile mi kaçırıyorsun ablişimm :aa8: geliyorum hemen :D oğluşun da gelecek mi? :emoticon-00115-inlo :D

kıs yok oğlanın şaftı kaydı:D sınav sıpayı mahvetti :D otursun ders yapsın anası gezecek :D

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,220

kıskanç mısın? :D

:s86: keşke oğluşun da gelseydi :f10: neyse gezeriz ikimiz :D

seni pasaklı seni oğluma göz koydun demiyonda :f22: o daha cok gezer anası yaşlanmadan gezsin az :D gezeriz kıs koskoca Reis bulmusuz onu yemicez de kmi yiyces :D kıs bu basganlar her gün yemek veryomus 1 hafta Filyossa mı gitsek :D

Konular
91
MFC Puanı
1,220
Oda nerden çıktı :D yakın korumasıyım :s95:
ya bırak şimdi :s15: kıskançsın işte :trip: :D

seni pasaklı seni oğluma göz koydun demiyonda :f22: o daha cok gezer anası yaşlanmadan gezsin az :D gezeriz kıs koskoca Reis bulmusuz onu yemicez de kmi yiyces :D kıs bu basganlar her gün yemek veryomus 1 hafta Filyossa mı gitsek :D
yookk yauuu senin oğlun küççükk benden :D

1 hafta az değil mi? bulmuşken 1 ay mı yesek? şey yani gezsek. hem Başganın canı sağ olsundu bize o bakmayacak da kim bakacak dimi? :D (canım abim :s7:)

Konular
817
MFC Puanı
190

ya bırak şimdi :s15: kıskançsın işte :trip: :D

yookk yauuu senin oğlun küççükk benden :D

1 hafta az değil mi? bulmuşken 1 ay mı yesek? şey yani gezsek. hem Başganın canı sağ olsundu bize o bakmayacak da kim bakacak dimi? :D (canım abim :s7:)

Hayır neden kıskanayım abim benim elimden tutuyorsa suç benimmi :s95: :s95: