• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Silinen dosyayı nasıl geri getiririm?lütfen cevapp?

Konular
1
MFC Puanı
0
Benim testler diye bir klasörüm vardı o pcyi açtığımda silinmiş sonra onun içindekileri buldum fakat içinde yaptığım,cevaplandırdığım sorularda cevap yoktu ama yaptığıma yemin ederim.

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160
yemin edebilirsin ama ispatlayamazsın :honk:

Saw

Konular
3
MFC Puanı
460
Sistemi geri yüklersen sorun kalmaz dosyan geri gelir. nasıl yapılacağını youtube ye yaz anlatımlı mevcut

Konular
1,018
MFC Puanı
4,910
Sistemi geri yüklersen sorun kalmaz dosyan geri gelir. nasıl yapılacağını youtube ye yaz anlatımlı mevcut

Hayır gelmez. Eğer dosya komple yok olsaydı bir ihtimal ama Testleri gelmiş zaten . Testin içindeki cevaplarınıda istiyor. sistem geri yüklemeyi doğru tarihe yapamazsa hazır elindeki testlerdende olur. Otur baştan çöz kardeşim başka çaren yok.

StigmatA

Forum Sorumlusu
Konular
1,626
MFC Puanı
217,870
dostum bir çok recovry programı var fakat klasör hakinde geri getirmek hepsini toplu getirir şimdi sana söyleyeceğim program klasör halinde nasıl slindiyse öyle kurtarıyor hemde ne var ne yoksa (Bazı karışıklıklar olabiliyor klasörlerde) Programın adı File Scavenger . Kolay gelsin