Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Sinan Akçıl İmam Nikahı Kıydığı Eşiyle Kameralara Yakalandı

İlda

Özel Üye
Özel Üye
  • Üyelik Tarihi
    16 Haz 2017
  • Mesajlar
    9,016
  • MFC Puanı
    124
  • MFC Seviyesi

Sinan Akçıl'ın geçtiğimiz günlerde Hristiyan sevgilisi Otilia'ya imam nikahı kıydığı ortaya çıkmıştı. Bu olayın ortaya çıktığı gün Akçıl, model Cansu Taşkın ile Bodrum'da yakalandı.

Rumen şarkıcı Otilia ile birlikte olan *Sinan Akçıl, önceki gün *Bodrum'da Cansu Taşkın'la görüntülendi. *Sinan Akçıl'ın Hristiyan sevgilisine imam nikahı magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.

İKİLİNİN SAMİMİ GÖRÜNTÜLERİ DİKKATLERDEN KAÇMADI

Katıldığı programda "İki kez imam nikahı ile evlendim" diyen *Sinan Akçıl'ın sözleri, akıllara *Ebru Şallı*ve uzun zamandır birlikte olduğu Otilia'yı getirdi. Ancak *Sinan Akçıl*bu sözün basına yansımasından bir gün önce *Bodrum'da Cansu Taşkın'la görüntülendi. Bir locada yan yana oturan ikilinin samimiyeti gözlerden kaçmadı. Otilia da aynı saatlerde sadece birkaç kilometre uzaklıktaki beach'te konserdeydi. Cansu Taşkın, derin sohbet boyunca sık sık başını *Sinan Akçıl'ın omuzuna yasladı.

İşte ikilinin o görüntüleri:

 
Üst Alt