Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Sinem'in Gizli Tarikat Aşkı

diShy

~ یơυℓℓεss ..
Emektar Yönetici
  • Üyelik Tarihi
    27 Kas 2009
  • Mesajlar
    24,083
  • MFC Puanı
    339
  • MFC Seviyesi
Güzel oyuncu, gizlice gittiği Konya'da Aşkullah'a gidip sema dersleri ve Mevlana ile ilgili bilgi aldı.
Takvim'de yer alan habere göre; İspanya'nın Atletico Madrid takımında top koşturan yıldız futbolcu Arda Turan ilişkisi, oyunculuğu ve lüks hayatıyla sürekli gündemde olan Sinem Kobal'ın hiç bilinmeyen bir yönü daha olduğu ortaya çıktı.
Bundan birkaç ay önce Mesnevi'yi okuyan Kobal, Mevlana'nın felsefesinden çok etkilendi. Bunun için soluğu geçtiğimiz günlerde Konya'da alan Sinem Kobal, Konya Mevlana Sema Grubu'nu ziyaret etti. Aşkullah'ta sema gösterisi, semazenler ve Mevlana'nın felsefesiyle ilgili bilgiler alan Sinem Kobal, gördüklerinden çok etkilendi.
REKLAMINI YAPMADI!
Aşkullah'ta sıcak bir ilgiyle karşılanan güzel oyuncu, sedire diz çöküp kendisine ikram edilenleri de afiyetle yedi. Spor kıyafetleriyle dikkat çeken Sinem Kobal, dersten sonra hayranlarıyla da bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi. Güzel oyuncunun, Konya'ya gizlice gidip burada yaşadıklarını da herkese ilan etmemesi takdirle karşılandı.
DiKKATLE DiNLEDi
Kalabalık bir grup halinde Konya Mevlana Sema Grubu'nun derslerine girenSinem Kobal'ın Semazenler'le ilgili anlatılanları pür dikkat dinlediği anlar objektiflere işte böyle yansıdı.
Güzel oyuncunun Mevlana'ya olan tutkusunun bundan birkaç ay Mesnevi'yi okuduktan sonra başladığı söyleniyor.
 
Üst Alt