• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Sinirlenince Yapmak İstediğim

Sade

Emektar Üye
Konular
324
MFC Puanı
38,380
anam ne zaman aradın kıs , bayramdamı aradın , bayramda telefon bende değildi ,okandaydı o telefonunu kırmıştı benimkini almıştı , diğer günler olsa kesin görürdüm :(

Tam hatırlamıyorum da öyle tebrik etmek için aradım denk gelmedik :can

Konular
29
MFC Puanı
500
s-41850b9721c089782410ad4c92bc52d65d2cd563.gif

Konular
1
MFC Puanı
1,590
iyi gidiyo aşko , nikah işlemleriyle uğraşıyom , aralıkta nikah kıyılcak allah kısmet ederse bi mani çıkmazsa , işten çıkcam o yüzden nikahı erken kıyıyoruz, hem birazda evde zaman geçireyim istiyorum , düğün nisan yada mayıs gibi olucak , ve benim hala kırılcaklardan hiç bişeyim yok :D:D:D:D:D

tabak bardak falan onları daha almadım bile :D:D:D:d

Sade

Emektar Üye
Konular
324
MFC Puanı
38,380
iyi gidiyo aşko , nikah işlemleriyle uğraşıyom , aralıkta nikah kıyılcak allah kısmet ederse bi mani çıkmazsa , işten çıkcam o yüzden nikahı erken kıyıyoruz, hem birazda evde zaman geçireyim istiyorum , düğün nisan yada mayıs gibi olucak , ve benim hala kırılcaklardan hiç bişeyim yok :D:D:D:D:D

tabak bardak falan onları daha almadım bile :D:D:D:d

Alırsın zamanla ya onlar basit şeyler :D Sonunda kurtuluyorsun işinden desene :s91

Konular
1
MFC Puanı
1,590
EVET AYNEN HAYATIM , EN ÇOK İŞTEN KURTULDUĞUMA SEVİNİYOM d:d::d:d:d:d

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,220
demiş bulundum bir kere ay evde kalıp kız kurusu olmak nasıl bir duygu acep Sade :torpu :D

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,220
he yaw hee Sade :D çokkkkktan evlenrdin elini sallasan ellisi de çok salladın patır patır döktüm kısmetlerini :D sen sultan Bülent apla gibi bekle öyle sonunda tacını takarlar sultan hanım :D