• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

meriçç

MFC Üyesi
Konular
6
MFC Puanı
120
slm gençlik foruma yeni geldim nabersiniz ne var ne yok okullara da az kaldı okulları özleyen varmıdır ki artık okulu çok fazla istemeyen ben bile bu sene ailem yüzünden asıl tatili okulda yapıyomuşum bile dedim o derece bıktım inşallah en yakın zamanda param olurda bizimkilerden uzaklaşırım

Sindy

Süper Moderatör
Konular
1,472
MFC Puanı
116,640
Aleykümselam hosgeldiniz

Escobar

Özel Üye
Konular
19
MFC Puanı
22,940
Hoş geldin yiyenim naptın

meriçç

MFC Üyesi
Konular
6
MFC Puanı
120
sıkma canını yiğen cana geleceğine mala gelsin.
canımı sıkmayımda bu zamanda telefonsuz olmuyo reis biliyosun hadi telefonsuz kalırım biraz 2 haftadır telefonsuzum da sıkıyo okullarda açılıyo lazım olucak telefon ortada telefonum yok hiç bişey yok bilgisayardan başka moraimi yükselticek bişey yok kime güvensem boş çıktı düşman çıktı herşeyden yoruldum artık

Konular
2,107
MFC Puanı
301,150
Hoş geldin genç ne kadar da dertlisin: )

meriçç

MFC Üyesi
Konular
6
MFC Puanı
120
Hoş geldin genç ne kadar da dertlisin: )
hoş buldum ayn öyle Allah bu günleride aratmasın da bu zamanlar kötü zamanlarım işte dışarı çıksam güneş sıcak güneşe alerjim var rahatsız oluyorum sürekli güneş olmasa normal hava olsa dışarda gezicek yer yok kime güvensem düşman çıkıyo hayata karşı son bi canım kalmış gibiyim

meriçç

MFC Üyesi
Konular
6
MFC Puanı
120
formu incelerken gördüm doğum günü olanlar hepinizin doğum günü kutlu olsun mutlu yıllar olur inşallah

Konular
2,107
MFC Puanı
301,150
hoş buldum ayn öyle Allah bu günleride aratmasın da bu zamanlar kötü zamanlarım işte dışarı çıksam güneş sıcak güneşe alerjim var rahatsız oluyorum sürekli güneş olmasa normal hava olsa dışarda gezicek yer yok kime güvensem düşman çıkıyo hayata karşı son bi canım kalmış gibiyim
Sen de hayatı farklı yönleri ile yaşamaya çalış,kitap oku,film izle, bütün insanlar kötü çıkacak diye birşey yok, derslerine,okuluna adapte ol, bu yaşlarda hayatı çok takma yaş ilerledikçe zaten hayat daha da çekilmez hale gelecek o zaman ne yapacaksın?
Herşeyi oluruna bırakıp güzel şeyleri keşfetmeye bak derim kendi adıma.

meriçç

MFC Üyesi
Konular
6
MFC Puanı
120
Sen de hayatı farklı yönleri ile yaşamaya çalış,kitap oku,film izle, bütün insanlar kötü çıkacak diye birşey yok, derslerine,okuluna adapte ol, bu yaşlarda hayatı çok takma yaş ilerledikçe zaten hayat daha da çekilmez hale gelecek o zaman ne yapacaksın?
Herşeyi oluruna bırakıp güzel şeyleri keşfetmeye bak derim kendi adıma.
kitap alıcam çok uyguna kitap buldum da para yok işte o sorun zaten okula genelde gülüp eğlenmek için gidiyom okulda sorun yok film izlesemde bitiyo tekrar onun gibi güzel filmi nasıl bulucam diye moral düşüyo

Konular
2,107
MFC Puanı
301,150
kitap alıcam çok uyguna kitap buldum da para yok işte o sorun zaten okula genelde gülüp eğlenmek için gidiyom okulda sorun yok film izlesemde bitiyo tekrar onun gibi güzel filmi nasıl bulucam diye moral düşüyo
Anladım kolay gelsin o zaman ne diyeyim: ) Allah başka dert vermesin inşallah: )

meriçç

MFC Üyesi
Konular
6
MFC Puanı
120
internette takılıcak saran sohbet ortamları varmı bildiğiniz siteler programlar uygulamalar vb