• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.
Bu, hızlı yüklenen mobil optimize edilmiş bir AMP sayfadır, gerçek sayfayı yüklemek istiyorsanız bu metni tıklayın.

Smokinli Kolibandı Hoca " Derdim Var "

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,220
Hocammmm dün arakdaşımla konuşurken 'Lafın Gelişi'öyle dedi:u22O laf bir yerden mi geliyor acep :sok Geliyorsa nereden geliyor bütün güzergahlara baktım bulamadım :hih sizce nereden geliyor ki ???:honk:

Konular
32
MFC Puanı
27,870
Hocammmm dün arakdaşımla konuşurken 'Lafın Gelişi'öyle dedi:u22O laf bir yerden mi geliyor acep :sok Geliyorsa nereden geliyor bütün güzergahlara baktım bulamadım :hih sizce nereden geliyor ki ???:honk:

Normalde.bu aylarda laflar balkonlardan gelir :sawyer
Havalar sıcak olduğundan bütün gıybetler balkonlarda yapılır ve bu lafların geliş yönü balkonlar üzerindendir.
Genelde aman kimse duymasın yada benden duymuş olma gibi ibarelerle basladığından kaynagı bazen tespit edilemez :y