• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Smokinli Kolibandı Hoca " Derdim Var "

Konular
32
MFC Puanı
27,870
Bunları da not aldım hocam teşekkürler ;)
Şimdi hocam sinir hücrelerimde benim gibi karadeniz uşağıysa ve horana başlarlarsa nolur ? :s2

Evet evet işte en tehlikeli kısım burada başlıyor.
Karadeniz de çok durgunken birden metrelerce dalga oluşturan bir denizdir.
Sizin sinir hücreleri horona başlarsa uzak durmak en mantıklı çözüm olur :y

Konular
14
MFC Puanı
15,720
işte ben zam istesem müdürden ?
bu müdür de gelse benim zamıma koysa ?
diğer çalışanlara koymasa ?
diğer çalışanlar pussa bi köşede söylemeye çekinse....
ben rahat rahat koydugu zammı yiyebilir miyim ?
bu mübah mıdır günah mıdır güruh mudur caiz midir ?

snn zamına korum diyip zam yapsa diğerlerine koymasa itiraz etsem geçerli sayılır mı ?

Konular
32
MFC Puanı
27,870
işte ben zam istesem müdürden ?
bu müdür de gelse benim zamıma koysa ?
diğer çalışanlara koymasa ?
diğer çalışanlar pussa bi köşede söylemeye çekinse....
ben rahat rahat koydugu zammı yiyebilir miyim ?
bu mübah mıdır günah mıdır güruh mudur caiz midir ?

snn zamına korum diyip zam yapsa diğerlerine koymasa itiraz etsem geçerli sayılır mı ?

Bi dene bakalım sonucu bende merak ettim :sawyer

MonteKristo

Emektar Üye
Konular
272
MFC Puanı
10,320
Günaydın hocam yine sabah uyanır uyanmaz bir soru takıldı kafama :u23
Şimdi hocam iki pencere karşılıklı olarak açıksa cereyan hangi pencereden içeri giriyor hocam ? :s2 Bir de hocam bu cereyan niye hırsız gibi pencereden giriyor hocam? :s2

Konular
32
MFC Puanı
27,870
Günaydın hocam yine sabah uyanır uyanmaz bir soru takıldı kafama :u23
Şimdi hocam iki pencere karşılıklı olarak açıksa cereyan hangi pencereden içeri giriyor hocam ? :s2 Bir de hocam bu cereyan niye hırsız gibi pencereden giriyor hocam? :s2

İşte hep bunlar uykusuzluk alametleri :y
Bu cereyan denen meret iki penceredende girebilir.
Üstü açık uyuyorsan eğer sabah her yanın tutulmuş canlı meşe odunu kıvamında uyanabilirsin :y
Sen hırsız gibi pencereden girmesin hoşlanmıyorum diyorsan kapıyıda aç önünde bekle kapıdan gelir.
Hatta lokum falanda ikram et :sawyer

MonteKristo

Emektar Üye
Konular
272
MFC Puanı
10,320
İşte hep bunlar uykusuzluk alametleri :y
Bu cereyan denen meret iki penceredende girebilir.
Üstü açık uyuyorsan eğer sabah her yanın tutulmuş canlı meşe odunu kıvamında uyanabilirsin :y
Sen hırsız gibi pencereden girmesin hoşlanmıyorum diyorsan kapıyıda aç önünde bekle kapıdan gelir.
Hatta lokum falanda ikram et :sawyer

Demek öyle hocam :no
Lokum falan ikram edemem hocam bizim ailede cereyan pek sevilmiyor hocam. Mesela arabadaysak ve iki pencere açıksa annem hemen cereyan geliyor birini kapat sesim gidecek diyor hocam :s2 Bu cereyanın annenin sesiyle ne alıp veremediği var hocam? :s2

Konular
32
MFC Puanı
27,870
Demek öyle hocam :no
Lokum falan ikram edemem hocam bizim ailede cereyan pek sevilmiyor hocam. Mesela arabadaysak ve iki pencere açıksa annem hemen cereyan geliyor birini kapat sesim gidecek diyor hocam :s2 Bu cereyanın annenin sesiyle ne alıp veremediği var hocam? :s2

Anneye saygılar.
Cereyan, anneler tarafından sevilmeyen bi abimizdir.
Benim annemlede anlaşamazlar :y
Cereyan ve anneler arasindaki savaşın, göçebe toplumların yerleşik hayata ilk adım attığı dönemde başladığı rivayet edilir.
Anneler cereyana şaplak çimdik terlik gibi silahları ile saldıramadığından, savunma yöntemini tercih etmişlerdir.cereyanın bulunulan bölgeye girememesi için her iki pencere yerine bir tanesini açmışlardır. Bir nevi kalkan olarak duşünebilirsin.
Bu savaşın birgün bitme ihtimali hiç yok diyorum.
İki tarafta asla vazgeçmez :honk:

MonteKristo

Emektar Üye
Konular
272
MFC Puanı
10,320
Anneye saygılar.
Cereyan, anneler tarafından sevilmeyen bi abimizdir.
Benim annemlede anlaşamazlar :y
Cereyan ve anneler arasindaki savaşın, göçebe toplumların yerleşik hayata ilk adım attığı dönemde başladığı rivayet edilir.
Anneler cereyana şaplak çimdik terlik gibi silahları ile saldıramadığından, savunma yöntemini tercih etmişlerdir.cereyanın bulunulan bölgeye girememesi için her iki pencere yerine bir tanesini açmışlardır. Bir nevi kalkan olarak duşünebilirsin.
Bu savaşın birgün bitme ihtimali hiç yok diyorum.
İki tarafta asla vazgeçmez :honk:

Harikasınız hocam. Çok iyi anladım. Sınavda falan çıksa yaparımm.. Herhalde.. İnşallah.. Amin. :s2

Hocam hazır sınav demişken eğer bir sınavda iki şık arasında kalmışsak bir dilek tutup biz de şık olabilir miyiz hocam? :s2

Konular
32
MFC Puanı
27,870
Harikasınız hocam. Çok iyi anladım. Sınavda falan çıksa yaparımm.. Herhalde.. İnşallah.. Amin. :s2

Hocam hazır sınav demişken eğer bir sınavda iki şık arasında kalmışsak bir dilek tutup biz de şık olabilir miyiz hocam? :s2

Kesinlikle olursun hatta sen bu kafayla ve bu hızla gidersen dünyanın başına bela bile olursun :y :honk: