• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Smokinli Kolibandı Hoca " Derdim Var "

Konular
74
MFC Puanı
770
Hoca efendi internetten tanıştığın birine nasıl güvenilir?
Siz birini aldattınız mı? :D

Konular
32
MFC Puanı
27,870
Hoca efendi internetten tanıştığın birine nasıl güvenilir?
Siz birini aldattınız mı? :D

Gbt , 6 adet vesikalık fotoğraf, savcılıktan sabıka kaydı iste :y

Bu hassas ve derin mevzu aslında enine boyuna anlatılabilecek konuşulabilecek meselerle doludur.
Farzı misal, gitmek istediğimiz bir yere navigasyon denen mucizevi alet bir güzergah belirlerken alternatif yolları kullanarakta o mekana ulaşabiliyoruz.
Sonuç olarak özel derin mevzulara fazlada girmemek lazım :honk:

Konular
32
MFC Puanı
27,870
sayın hocam sizce, size ne sormalıyım.. :D
Sevgili talebe , sahi bana ne sormalısın :y
Neyi merak ediyorsan onu sor demek isterdim ama senin çalışmadığım yerden sorma ihtimalin çok yüksek :D

Hoca efendi ama öğrenciler soruyor öğretmenlerine ben neden soramıyayım özel :D

Seni yolarım bak :honk:
Her öģrencinin yaptığını yapmak zorundamısın.
Klasik bir hoca cevabı ne demiş " arkadaşın pencereden atlarsa sende atlar mısın " :y
Şimdi sıradaki soruyu alalım :D

Konular
74
MFC Puanı
770
Sevgili talebe , sahi bana ne sormalısın :y
Neyi merak ediyorsan onu sor demek isterdim ama senin çalışmadığım yerden sorma ihtimalin çok yüksek :D

Seni yolarım bak :honk:
Her öģrencinin yaptığını yapmak zorundamısın.
Klasik bir hoca cevabı ne demiş " arkadaşın pencereden atlarsa sende atlar mısın " :y
Şimdi sıradaki soruyu alalım :D
Sende her öğretmenin öğrencilere cevap verdiği cevabı verdin :D Her öğretmenin yaptığını sende yapma :D
Çocuk yapma yaşı kaçtır hocam? 45 den sonra yapılırsa ne olur mesela? :D Saçmalıkla üstüme yok :p

Konular
32
MFC Puanı
27,870

Sende her öğretmenin öğrencilere cevap verdiği cevabı verdin :D Her öğretmenin yaptığını sende yapma :D
Çocuk yapma yaşı kaçtır hocam? 45 den sonra yapılırsa ne olur mesela? :D Saçmalıkla üstüme yok :p
Tamam bi dahakine uçan tekme kullanırım :honk:
Çocuk yapmak ergenlikle başlayıp imalat fabrikaları iflas.edene kadar devam eden bir sürectir :y
45 ten sonra yapılırsa çocuğun hızına yetişmek zor olur :honk:
Kapasiteyi biraz daha zorla bakalım :p
simdi kolibandını alıp iyice ceksem kac metre ucar

Bandın kalitesi x cekiş gücü / hava sıcaklığı x rüzgar hızı + nem oranı formülü ile bulabilirsin :y

Konular
10
MFC Puanı
2,800
o kadarini bilsem sormazdim ki
hesap et sana zahmet