• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

SON DAKİKA HABER | Elazığ'da 5.3 şiddetinde deprem! Elazığ depreminin ardından açıklama geldi!

Tokyo

MFC Üyesi
Üyelik Tarihi
3 Haz 2020
Konular
3,330
Mesajlar
5,771
MFC Puanı
72,650

Sabah saatlerinde gelen son dakika haberine göre Elazığ'da 5.3 şiddetinde bir deprem meydana geldi. Depremin ardından bölgedeki son durum hakkında açıklamalarda bulunan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, durum değerlendirmesi yaptı. 5.3 şiddetindeki deprem Malatya'da da hissedildi. Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum da depremle ilgili hasar tespit çalışmalarının başladığını aktardı. İşte son dakika haberinin ayrıntıları...

Elazığ'daki depremle ilgili son dakika haberleri üst üste geliyor. AFAD, saat 09.37'de merkez üssü Elazığ olan 5,3 büyüklüğünde deprem meydana geldiğini açıkladı. İçişleri Bakanı Soylu: "(Elazığ'daki deprem) Şu ana kadar olumsuz bir durum yok. Tüm ekiplerimiz sahada taramalarına devam ediyor."

AÇIKLAMA GELDİ!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: Elazığ merkezde saat 09.37'de 5,3 büyüklüğünde, 15,94 km derinlikte bir deprem meydana geldi. Şu ana kadar olumsuz bir durum yok. Tüm ekiplerimiz sahada taramalarına devam ediyor. Bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Elazığ'da 5,3 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığının (AFAD) internet sitesinde yer alan bilgiye göre, saat 09.37'de merkez üssü Elazığ olan 5,3 büyüklüğünde deprem kaydedildi.

Depremin, 15,94 kilometre derinlikte meydana geldiği belirlendi.
 

Nur

MFC Üyesi
Üyelik Tarihi
13 Ara 2020
Konular
397
Mesajlar
4,358
MFC Puanı
40,960
Allah'ım yaryardimcilari olsun çok geçmiş olsun

Elazığ'ilalara​

 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst