Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Tokyo

Bizi öldürmeyen şey güçlendirir.
Moderatör
  • MFC Puanı
    78,800
  • MFC Seviyesi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Buradan öğretmenlerimize ve tüm eğitim camiamıza çok önemli bir müjde vermek istiyorum. Türkiye'nin geleceğine yatırım yapmaya devam ediyoruz. Çocuklarımızın daha kaliteli eğitim almasını sağlamak için 15 bin yeni öğretmen ataması daha yapacağız. Hayırlı olsun" dedi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 15 bin yeni öğretmen ataması yapacaklarını bildirdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Buradan öğretmenlerimize ve tüm eğitim camiamıza çok önemli bir müjde vermek istiyorum. Türkiye'nin geleceğine yatırım yapmaya devam ediyoruz. Çocuklarımızın daha kaliteli eğitim almasını sağlamak için 15 bin yeni öğretmen ataması daha yapacağız. Hayırlı olsun." ifadelerini kullandı.
Atanmayı bekleyen binlerce öğretmen "Atamalar ne zaman?" sorusunun yanıtını merak ediyor, konu ile ilgili detaylar henüz açıklanmadı.

Cann

Kayıtlı Üye
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    7,860
  • MFC Seviyesi

Pozi seni dinler
Pozi seni anlar
Pozi sana moral verir 😃

eiSy

ι̇ηѕαηℓαя, ιηѕαηℓαяıη ιçιη∂є, ιηѕαηα нαѕяєт уαşαя
Moderatör
  • MFC Puanı
    24,480
  • MFC Seviyesi

Türkiye'de 400 bin öğretmen atanmayı bekliyor ve 1 yılda sadece 40 bin öğretmen atadılar gerçekten, eğitim sistemi ve gençlerin geleceği çok parlak.:)) Umarım engelli öğretmenler içinde geçerli dir. Atanma heyecani, sınav stresi zor günler. Allah hiç kimsenin emeğini boşa çıkarmasın. Herkesin gönlüne göre versin.

Üst Alt