• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konular
22
MFC Puanı
3,420
Basabilir tabii biz erkekler basacak halimiz yok ya kızlar bassın.. :D

Anduril

MFC Üyesi
Konular
9
MFC Puanı
10,740
Kimseyle küs değilim ama konuşmak istemediğim insanlar var..
Ancak bu durumdan memnun değilim..
Biriyle aranın kötü olmasının insanı nasıl yorduğunu biliyorum.. ama insan her zaman bildiği şeyi yapamıyor işte...

Sindy

Süper Moderatör
Konular
1,472
MFC Puanı
117,130
Kusmem kolay kolay kuste kalmam 3 günlük dünya sonuçta

Konular
22
MFC Puanı
3,420
Sona doğru aramız bozulsa da başlarda iyiydik.., ben de aklımda hep iyi birisi olarak kalmış.. :)
İkimiz aynı zamanlarda mod olmuştuk falan iyi bir kızdı..

Konular
22
MFC Puanı
3,420
Yani bir kötülüğünü görmedim. İyi biriydi aslında da fikirlerimiz pek uyuşmazdı..

kuslarabenzer

Moderatör
Konular
350
MFC Puanı
31,610
Elbette duyguları var ama birçoğu ataerkil düzenin baskısı yüzünden duygularını bastırmak zorunda kalıyor.
Bazıları insan olmaya devam ederken, bazıları benliklerini unutup duygusuz yaşamaya çalışıyor.

Konular
22
MFC Puanı
3,420
“Aşağılık insanlar normal birisine denk gelseler komplekse girerler ve onu kendini beğenmişlikşe suçlarlar. Oysa gerçek onlar kendileri ile barış değildir. Hayatta gördüğü ezikliği toplumda başarılı olmuş insanlara çamur atarak gidermeye çalışırlar.”

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...