• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

-Ruhefza-

MFC Üyesi
Konular
932
MFC Puanı
1,190
5x5 yapcam :honk: iyi aslında bu beğendim :ha:

Avatar değil beni bu nick öldürecek ♀ İlk defa seni böyle görüyorum lütfen kendine gel .s.s

Adam biliyor agaaa :dyg: :d7:

Aaaa harbi kullandı
x1FkVp.png

İyi günlerde kullan
:haha:​

-Ruhefza-

MFC Üyesi
Konular
932
MFC Puanı
1,190
Profil fotografı oarak ayarlar mısınız :haha:

x9lzLt.png

-Ruhefza-

MFC Üyesi
Konular
932
MFC Puanı
1,190
1367535128ea63af164.gif

Hayatıma fön çeksem düzelir mi acaba?
Hatıralarımı fondotenle kapatsam.
Geleceğime parlatıcı sürsem,
güzel yanlarımı rimelle dolgunlaştırsam.
Bir de sevmediklerime makyaj yapsam.
Ama hangi yüzlerine ?

-Ruhefza-

MFC Üyesi
Konular
932
MFC Puanı
1,190
.
.
.
.
.
.

"Üzülmeni istemiyorum" dedi öldürürken beni.

Pisadam

CEO
Konular
1,150
MFC Puanı
20,460
[B]Asijuliet.[/B] = Evet adı gibi asidir kendisi ama bir o kadarda alıngan bir hanımefendi özünde çok iyidir kafasına takmayı çok sevmez ama bu alınganlıklarınıda bir tarafa bırakabilse belki hayat onun için çok daha keyifli olacaktır. Her ne olursa olsun değer verdiğim, sevdiğim bir karaktere sahip. Seviliyorsunuz Asi juliet.

[B]Cher[/B] = Okey arkadaşım yenmeyi çok sever yenilmek istemez ;p Şaka bir yanada çok iyi tanımıyorum ama değişik bir yaşam tarzı olduğunu öngörüyorum konuştuğumuz kadarı ile. Farması ile ilgili isteklerinizi bu hanımefendiye bildirebilirsiniz mesela, size memnuniyetle yardımcı olacağını ;p

[B]Gece[/B] = Çok çok iyi tanıyorum dersem ona haksızlık etmiş olurum keza onu tanıyabilmek için onuN yaşantılarını kırıklıklarını kırgınlıklarını yaşayıp anlayabiliyor olmak lazım. Çok düşüncelidir kendileri. Hayatı pek umursamaz ama asla şımarık bir kızda değildir. Kişiye yerine ve zamanına 3'lüsünü iyi uygulayabilen değerli arkadaşlarımdandır. Yazarım daha ama gerek yok kendisi '' daha '' yı iyi bilir. O zaman sana bir soru diyip kapatayım; Gece midir insanı hüzünlendiren yoksa insanmıdır hüzünlenmek için Gece'yi bekleyen? sonra, sonra )

[B]Gülce[/B] = Foruma hemen hemen hergün giren bir kız ama robot(sessiz) gibi durmasından farklı olarak yaptığı birşey yok. Belkide kendisi çok daha farklıdır kim bilir? .)
Arada bir oyunlarda yazdıklarına denk geliyorum forumda birileri ile ilgili bir sorunu olduğu aşikar ama kendisine tavsiyem her ne olursa olsun kafasına çok takmamayı kabullenmeli. Belki hayatı böyle daha iyi yaşayabilir yada çok üzülmemeyi böylelikle öğrenmiş olabilir. Forumda daha aktif katılmanı umarak mutlu bir yaşam diliyorum.

[B]Herkül[/B] = Mustafa abi can'dır kendileri. Forumun abisidir. Forumda en güvendiklerim arasındadır arada bir bana kızıp kırılabiliyor yanlış anlamasından dolayı ama konuşup çözebiliyoruz. Kendisine çok değer verdiğimi abim olarak gördüğümü bildiğinden son zamanlarda artık alınmıyor. Seviyorum seni Mustafa abim. Can'sın :kalp:

[B]Joe.[/B] = İşte kardeş budur. Çok sevdiğimden kendisine coo derim sadece. Coo canım kardeşim benim, ara ara başımın belası olsada ben o belayı tatlı bela olarak bazen değiştiriyor olabiliyorum haa bazende sinir ediyor eh onuda görmezden geliyoruz. (Okey'de bana yenilmeyi mesela çok ama çok sever. Yenilir abi rövanş. Sonra yine yenilir abi bir daha rövanş. Sonra bidaha bidaha bidaha ;d [B]Rona[/B] dün mesela çok ağır bir yenilgisine şahit oldu artık şahit tutuyoruz ;p )
Eren'im değerlidir biraz alınganlığı var yeri geldikçe bunu gösterebiliyor ama aslında sevdiğinedir bu sevmediğine alınmaz. Haah birazda burnu havadadır ama ben onun her halinin severim abisinin gülü ;p Coo'm bilirsin ki seni burdan anlatamam kardeşimsin seviyorum seni.

[B]Menesse[/B] = Naif bir hanımefendidir tanışmamız çok uzun zaman olmadı aslında iyi bir edebiyatçıdır bundan dolayı konuşma tarzını çok severim. Nasıl konuşacağını çok iyi bilir mesela yazarken kendinizi mülakatta hissedebilirsiniz o denli bir ciddiyetle yazar ve sizinde yazmanızı bekler. Forumda biraz daha aktif görebilirsek artık sizi Menesse hanım. Mutlu bir yaşam bilerim. Okulunuzdada başarılar.

[B]Reis[/B] = Tek kelime ile Reis'dir kendileri. Okan bey forumun abilerindendir yine kendileri yönetimimizin vazgeçilmezlerinden biri kişilik olarak beğendiğim güvenilebilecek insanları sayın dediklerinden ilk 5 sırada olması gereken bir abimiz. Seviliyorsun Okan abi. Hıı unutmadan bir daha nickinle oynama, senin nickin deneme tahtası değil abim ;d

[B]Sezen[/B] = Sezo.. Kızların patroniçesi. Sezen'i tarif etmek biraz zor keza kendisini tarif edebilmek için forumda 50.000 karakter sınırını kaldırmam gerek. Şımarma hemen sezo ;p Çok sevdiğim ve değer verdiğim bir arkadaş ötesi candır kendisi. Son zamanlarda çok aktif görmüyorum ama umarım bir problemi yoktur. Dikkat et kendine sen bana bir 10 yıl daha lazımsın ;d

[B]Sindy[/B] = Maalesef kendilerini çok iyi tanımıyorum ama gördüğüm kadarı ile yorumlamam gerekirse kimseye bulaşmayan forumda biraz sessiz sakin takılan bir hanımefendi. Çok olgunca davranışları var ama biraz sanki hüzünlümü gördüm yada geçmiş ile ilgili problemlerimi var onu çözemedim ki varsada çözebilecek bir yapıda olduğunu düşünüyorum. Hem reel yaşantınızda hemde megaforum yaşantınızda başarılar dilerim sevgili moderator hanım .)

Bu konuya sanırım 2.kez yazıyorum yine uzunmu yazdım ne .) Tüm forum halkını seviyorum..

Herkül

Admin
Konular
8,797
MFC Puanı
17,460
Pisadam, kardeşim Burak bu güzel düşüncelerin için çok Teşekkür ederim,
evet geç de olsa birbirimizi daha iyi anladık inşaallah hiç bozulmadan uzun ömürlü olur. Sen de aynı değere sahipsin Canım Kardeşim :s60::f37:

Sindy

Süper Moderatör
Konular
1,472
MFC Puanı
116,740
Pisadam sende pek konuşmasanda forumda herkesi iyi gözlemleyip tanıdığı gördüm tşk ederim güzel dileklerin için sevgili patroncum :s23:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...