• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konular
2,107
MFC Puanı
301,160
SİB inattır dediler
Son mesajı bırakıp
Uyumaya gidemezmiş
Pozinin damarı tutarsa
SİB sızar yolun yarısında

Konular
2,107
MFC Puanı
301,160
Uykusu gelmiş haberi yok
Birazdan geçecek kendinden
O kürdan takma Tom&Jerryde olur
Düşünemiyormuş arkadaş
Uykusuzluktan :D :D

Konular
2,107
MFC Puanı
301,160
Eeeeee eeeeee
Uyu eeeeee
Mesajı bırak eeeeee
Rüyanda Şirinleri göreceksin
Hadi uyu eeeee
:D :D :D :D

Konular
2,107
MFC Puanı
301,160
Bosa kendimden suphe ettirme bana :D senin uyku saattin geldi bak ne zaman saat gecse sen boyle labirentli cikmaz seylere suruyorsun kapanisi :D Sonra biz siziyoruz adimiz cikiyor :D
Sen bütün suçu bana attın ama olmaz ki sızmak benim isim diyordun :D uykum var yatıyorum dedin ooo unutmuş olamazsın dimi:D

Konular
24
MFC Puanı
7,690
Sen bütün suçu bana attın ama olmaz ki sızmak benim isim diyordun :D uykum var yatıyorum dedin ooo unutmuş olamazsın dimi:D

Bize bir teyze gelirdi misafirlige :D Misal aksam 5 de gelirdi 7 gibi derdi gec oldu ben gideyim, anam ile kalkardi bu teyze kapida dururlar bir 30 dakika konusurlardi :D sonra merdiven basina gelirler 30 dakikada orada derken asagi inerken vs totalde bir 2 saat orada gecerdi :D Teyze sozde 7 de odadan cikardi ama eve gecmesi 10-11i buluyordu :D

Simdi sen 1 saat once dedin uyuyorum ben :D Benim o zaman uykudan eser yoktu :D Simdi yalan olmasin ben senden erken uyurum :D sabahta senden gec kalkarim :D

Konular
2,107
MFC Puanı
301,160
Teyze ayakta muhabbeti seviyor demek ki:)
Şimdi ben 1 saat önce uyu dedim tamam birazdan sızarım dedin,sabah erken kalkacaksın zaten uyuma dedin,bende geç kalkacağım erken uyurum dedin :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...