• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Peony

Onursal Üye
Konular
12,075
MFC Puanı
57,450
large.jpg

Peony

Onursal Üye
Konular
12,075
MFC Puanı
57,450
Facebook Messenger Nasıl Kaldırılır?

o3J839.jpg

Facebook Messenger kullanan kişiler bu uygulamayı telefonlarından kaldırmak adına uygulama yönetimine giriş yapması yeterli olacaktır. Bu konuda kişilerin istediği zaman uygulamayı kaldırabilmesi mümkün olduğu gibi özellikle bildirimlerden dolayı sorun yaşayan kullanıcıların bildirimleri kapatması programın kaldırılmadan sorunun giderilmesini sağlayacaktır.

Kişilerin programı yine de kaldırmak istemesi halinde ise klasik Android program uygulama kaldırma seçeneklerini değerlendirmesi gerekmektedir. Bu durumda ise telefonlarda takip edilmesi gereken adımlar şöyledir.

Ayarlar> Uygulama Yöneticisi > Hepsi > Facebook Messenger > "Kaldır"

Belirtilen adımların telefon üzerinden takip edilmesinin ardından sistemde yer alan uygulama kolay bir şekilde kaldırılabilmektedir. Bu işlemler tüm uygulamalar için geçerli olup kişiler istediği uygulamayı kaldırma imkanına sahiptir. Sizler de belirten adımları takip edebilir ve Facebook Messenger'ı kaldırabilirsiniz.

iOS işletim sistemleri için ise şu adımlar takip edilebilir;

GRj2zb.jpg

veteknoloji

Peony

Onursal Üye
Konular
12,075
MFC Puanı
57,450
Bir kere mi ne göndermiştin galiba
Teşekkür ediyorum şarkı için dinliyorum

LiyA

Onursal Üye
Konular
7,633
MFC Puanı
62,010

Benim yerime köye gidecek bi gönüllüye.
Hava çok sıcak :s63

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...