• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konular
43
MFC Puanı
6,600
Göğsüne ne olmuş o kadının merak ettim..

Tartışmada yapamıyorum bu konuyla nereye attığına ne için attığına bağlı.. Gidip ben göğüsüme silikon yaptırdım bakın diyorsa ailemden değilse beni ilgilendirmez.. Ne yaparsa yapsın kimse karışamaz.

Fotoğraftaki kadın göğsü olan video, bir grup Türk doktorun orta afrika ülkelerine yaptığı sağlık hizmetleri sırasında çekilmiştir. Kadın göğsündeki uru ilkel yöntemlerle sağlıkçılara kestirmiş ama yarasını kapatamamışlardır. Bizimkilere müracaat edince, bizimkiler bakımını yapıyor ve sürekli bandajını değiştiriyorlar.

Fotoğraf yokluğu, acıyı, çaresizliği ve şefkati temsil ediyor aslında. Sexist birşey yok.

Konular
74
MFC Puanı
770
Fotoğraftaki kadın göğsü olan video, bir grup Türk doktorun orta afrika ülkelerine yaptığı sağlık hizmetleri sırasında çekilmiştir. Kadın göğsündeki uru ilkel yöntemlerle sağlıkçılara kestirmiş ama yarasını kapatamamışlardır. Bizimkilere müracaat edince, bizimkiler bakımını yapıyor ve sürekli bandajını değiştiriyorlar.

Fotoğraf yokluğu, acıyı, çaresizliği ve şefkati temsil ediyor aslında. Sexist birşey yok.

Düşüncem kötü manada değil yani ay neden yarı çıplak resmi atıyor demeyeceğim dememde zaten.. Sağlık açısından bilgi veriyorsa izlenir.. Kuzenim kaç ameliyatı izledi öyle.. Bilgi verici şeyler bunlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...