• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Peony

Onursal Üye
Konular
12,075
MFC Puanı
57,450
Facebook'a Hikayeler Özelliği Geldi

Mark Zuckerberg'ün sahibi olduğu Instagram, WhatsApp ve Facebook Messenger'ın ardından normal Facebook'ta da hikayeler/snap özelliği geldi.

V0voOv.jpg

Facebook’un ciddi manada gözüne diktiği Snapchat özelliklerini ilk olarak Instagram’a getirmişti. Ardından bu ortamda özellik tutulunca WhatsApp’a bile getiren Facebook, ardından Facebook Messenger’da da Messenger Day adıyla bu özelliği sundu.

Şu anda sadece bazı kullanıcılarda bulunan bu özellik, kısa süre içerisinde iOS ve Android kullanan tüm Facebook kullanıcılarına getirilecek.

Alıntı​

Araf

Üyeliği durduruldu!
Konular
198
MFC Puanı
440
Hımm gerçekten bu güzelmiş.beğendim.

Peony

Onursal Üye
Konular
12,075
MFC Puanı
57,450
yine çok gereksiz bence

Peony

Onursal Üye
Konular
12,075
MFC Puanı
57,450
yoo kullanmıyorum bile illa heryere getirmek zorunda mı

Araf

Üyeliği durduruldu!
Konular
198
MFC Puanı
440
Hımm anladım benim bir facem var içinde sadece bir kişi var oda benim. ben genel olarak söyledim güzel bir özellik olduğunu, yoksa benlik birşey yok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...