• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

RebeLLiouS

Onursal Üye
Konular
4,783
MFC Puanı
17,280
Yaw arkadas Sayfada ne cok bekar varmıs :D Beyler Bi yol verin Kuyruk olustu resmen Burdaa ya :) Sıra benimm

Konular
1,453
MFC Puanı
810
esra erola çıkıcamda. benim kriterlerim programa uymaz. bana soracaklar nasıl bir eş adayı istiyorsun diye. ben dimceki Atatürk`çü olucak. aLevi oLucak. rock MetaLci olucak.birazda aykırı bir kız olcak dicem. e bunlarıda söyletmezler. benim işim zor ya of offffffffff

Konular
162
MFC Puanı
30
Merhaba Arkadaşlar..

MF Yönetimin Aldığı karar ile Userler'le Tartışmaya giren, Sıkıntı yaşayan yönetim mensupları yetkisi ne olursa olsun haksız bulunmaları durumunda , Sorgusuz Sualsiz Silinecektir ..

Bu Konuda Siz Değerli Forum Yöneticilerinin Daha Dikkatli Olmasını Temenni Eder , İyi Çalışmalar Dilerim..

~MF Yönetim

Konular
614
MFC Puanı
340
Evet bu konuda şu sıralar fazlasıyla gündem meşgul ediliyor bence herkez kendi üzerine düşeni yerine getirsin yeterli.. Buradaki userlera saygısızlık bizlere saygısızlık diShy ' e saygısızlık herkez ama herkez bunun bilincinde olarak hareket etsin.

Hatırlatmama gerek yok sanıyordum fakat şu durumda hatırlatmam gerekir ki ; buraya Sıfırdan bir kadro kuruldu bir tane daha yıkılır bin tane daha kurulur herkezin yeri dolar ve yetki gelip geçicidir kimse insanlığını kaybetmesin..

İyi forumlar .

Konular
715
MFC Puanı
370
Merhaba arkadaşlar, Bugun ki polemik.
En yakın arkadaşınız eski sevgilinizle çıksa ne yapardınız ?

Soruyoruz bu polemik'e içinizden gelen cevabı yazabilirsiniz tepkilerinizi bekliyorum.

Konular
772
MFC Puanı
530
eski sevgilime derin duygular beslemişsem ve en yakın arkadaşımla da bunları paylaşmışsam ve bunun üzerine bir ilişki doğmuşsa kesınlikle konuşmam ve hayatımdan çıkarırım.
benim başıma çok şükür hiç gelmedi ama yaşayan arkadaşlarım var.. allah sabır versin.

Konular
324
MFC Puanı
1,110
Düşünmedim hiç.. Ama yakışı kalmaz orası ayrı..

Konular
1,799
MFC Puanı
540
Merhaba arkadaşlar, malûmunuz üzerine uzun zamandır forum'un teknik bakımıyla ilgilenemiyordum, gerek işlerim olsun gerek rahatsızlık olsun...

Ve Bismillah deyip başladımi başlamam ile beraber gelen yeniliker.
1)- Kategorilerdeki son konuların yanında; konuyu açan kişinin avatarı ve online durumu görülmektedir aşağıya resim olarak atağım ordan bakabilirsiniz...

4.png

2)- Facebookta ki gibi online ajax bildirimler, Ajax bildirim nedir diye soracak olursanız, Örneğin özel mesajmı geldi ? hiç sayfa yenilemenize gerek yok. Konunuzda beğeni mi aldınız.? Yenilemenize gerek yok, hepsi eş zamanlı olarak sol üst köşede görünecektir. Gerekli ayarlamaları veya hangi bildirimler gelsin ve ya gelmesin gibi ayarlarıda Profiliniz>Seçenekleri düzenle>Bildirim Ayarlarını değiştirin. Sekmesinden yapabilirsiniz... Tabi bu eklentiyi kısa bir süre sonra etkinleştireceğim şu an hâlâ teknik çalışmalar devam etmekte, bu süre zarfında sadece bana açık olacaktır bu özellik, gerekli ayarlar bittikten sonra tüm forum arkadaşlarımıza açılacaktır.Aşağıdan resimlerden kontrol edebilirsiniz fikirlerinize açığım. Hepimize hayırlı olması dileği ile...:claps:

1.png

2.png

3.png

5.png

Konular
675
MFC Puanı
60
Emeğine Sağlık, özellikle 'ajax bildirim' konusu tüm forum kullanıcıları adına kolaylık sağlayacaktır. tekrardan ellerine sağlık.

Konular
1,280
MFC Puanı
20
değerli arkadaşım Bekir sunucu ve forum'a verdiğin emekleri geçmişten bu yana izlemekteyim, emeklerine sağlık teşekkür ederim. güzel çalışma olmuş gerçekten , başarılarının devamını dilerim.

diShy

Onursal Üye
Konular
32,527
MFC Puanı
2,580
Arrtık döndüğüne inandim Bekir :) , emegine ve ellerine sağlık tüm forum kullanicilarimiza hayirLi olSun , Keyifli Paylasimlar DiLeerimmm ..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...