• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konular
1,897
MFC Puanı
15,160
Düstüm irak ellere
Dile gelmez hallere
Dön yüzünü güne bakan
Dön bizden bizden yana

Konular
124
MFC Puanı
8,290
[H2]Multitap - Ben Anlarım[/H2]
[MP3]aBKS_E0DUS0[/MP3]

Konular
296
MFC Puanı
10,100
NaZzZ Öncelikle beni neden etiketlediğini bilmiyorum. Anlam veremedim ama bu saçma videoyu izlemem istediğini düşünerek sana bir cevap vereceğim.

Beni bir daha böyle saçma şeyler için etiketlemezsen sevinirim. Rahatsız oldum.
Gerekli bir konu olsa yardım istemek, soru sormak ya da bir şey hakkında fikir alışverişi veya tartışma amacıyla olsa neyse diyeceğim ama bu tarz saçma şeylerde beni etiketlemeyiniz. Gerçekten anlamsız.

Kimsenin ne dinlediği ile ilgilenmiyorum. Müzik zevki bireyseldir. İsteyen istediğini dinlemekte özgürdür ve bu başka hiçkimseyi ilgilendirmez. Konu zaten "şuan ne dinliyorsun" başlıklı, şuan dinlediğini başkalarına da dinlet başlıklı değil. Ayrıca ben bu tarz kalitesiz müzikleri dinlemiyorum. Benim müzik zevkime uygun değil. Komik desen o da değil, en fazla bu şarkı için ucuz espiri anlayışı diyebilirim.

Lütfen saygı duyalım birbirimize. :smile:
Keyifli forumlar..

Hayırdır senin derdin ne ?
Amacın ne bilmiyorum ama bayağı bayağı abartmışsın dinlemezsin olur biter yahu bu kadar abartılacak ne var insanlık yapmışız etiketlemişiz bu ne tavır pardon da?
Ayrıca kimsenin müzik zevki kimseyi ilgilendirmez senin zevkinde bir başkasına kalitesiz gelebilir.Kimsenin müzik zevkini vs. yargılayamazsın sen !
Amacın dikkat çekmek mi yani ..
Gerçekten komik olmuş bu;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...