• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

J0K3R

Üyeliği durduruldu!
Konular
9
MFC Puanı
50
Ykzg5l.png

Piyasada bir çok el feneri uygulaması var, neden bunu alasanız ki ?
- Basit ve güzel tasarlanmış
- uygulamayı açın ve bir butona basarak anında ışığa kavuşun
- entegre flaşı kullanır
- ayrıca tüm ekranı da ışık kaynağı olarak kullanır (tüm cihazlarda çalışır)

Bir deneyin. Yaptığı işte en iyisidir.

Peony

Onursal Üye
Konular
12,075
MFC Puanı
57,450
Facebook Messenger'dan Anneler Günü'ne Özel Sürpriz

D2nnQm.jpg

Anneler gününü kutlamak amacıyla kullanıcılara seçenek sunmak istersen Facebook, Facebook ve Messenger üzerinden birkaç yenilik ile kullanıcılara seçenekler sağladı. Kısa süre önce beğeni yerine farklı emojileri kullanarak bu konuda ilk ipuçlarını veren Facebook Anneler Günü'ne özel olarak bu emojilere yenilerini ekledi. Pazar günü annelerine internet üzerinden hoş bir sürpriz yapmak isteyen kullanıcılar yayınlanan bu emojileri kullanarak annelerine mesaj gönderebilecek.

Emojiler arasında yer alan çiçek tercih edilerek kullanıcılara çiçek gönderebilmesi ve bu imajı kullanması mümkün

Facebook'taki yapılan bu değişikliğin bir benzeri Facebook Messenger için de gerçekleştirilirken Facebook Messenger'da yer alan çıkartmalar arasına anne sevgisi adında yeni bir paket eklendi. Bu pakette farklı hayvanlar kullanılırken hayvanlar üzerinde yer alan mesajlar ile Anneler Günü’nün kutlanması amaçlanıyor. Facebook Messenger üzerinden de mesaj gönderecek kullanıcılar bu yeni paket üzerinden seçimler yaparak farklı mesajları göndererek pek çok kişinin Anneler gününü kutlayabilecek.

Anneler Günü'ne özel olarak hazırlık yapan Facebook bu yeniliği teknoloji dünyasında yer bulurken pek çok kullanıcı tarafından beğeni topladı. Yeniliklerin anneler günü sonrasında kullanımdan kaldırılması bekleniyor.

Alıntı

Konular
2
MFC Puanı
2,970
Güç , çok tembel hissediyorum kuala gibi bi şey oldum

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,240
sayısal büyük ikramiyeye acaip ihtiyacım var duy sesimi Allahım :) amin :)

Konular
2
MFC Puanı
2,970
Teşekkürler kuzum , ne de güzel işletirdim ben orayı , hele Bi de kendim yapıp satarsam , Türkiye gıda zehirlenmesinden hastanelik olurdu :)))) Sezen

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,240
para zibil zaten senin pastane yanına birde klinik açardım burcum :D kesin sayende paraya para demezdim :D :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...