• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Son Mesaj Kimde? (8)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Pamira

Moderatör
İçerik Üreticisi
Konular
2,801
MFC Puanı
60,560
aa çok sevindim :) nasıl hoşuna gitti mi gerçi ne kadar ilerledin bilmiyorum ama. iyiyim sen nasılsın ?
10 sayfa ilerleyebildim ancak başka işlerim de oldu, hoşuma gitti kitap, her akşam okurum inşallah:) iyi olmana sevindim teşekkür ederim ben de iyiyim ?????????❤️

Peony

Onursal Üye
Konular
12,075
MFC Puanı
57,450
10 sayfa ilerleyebildim ancak başka işlerim de oldu, hoşuma gitti kitap, her akşam okurum inşallah:) iyi olmana sevindim teşekkür ederim ben de iyiyim ?????????❤️
kitap hiç sıkmıyor ben bi günde bitirmiştim :)
iyi olmana da çok sevindim canım ???☘️???
uygulama olanı da var ama biraz zordu o ikigai'nin

Pamira

Moderatör
İçerik Üreticisi
Konular
2,801
MFC Puanı
60,560
kitap hiç sıkmıyor ben bi günde bitirmiştim :)
iyi olmana da çok sevindim canım ???☘️???
uygulama olanı da var ama biraz zordu o ikigai'nin
Uygulama olanı vardı kitapevinde onu aldım zaten çok merak ediyorum o da nasıl diye sırası gelince okurum artık ikigai ilk çıkan yoktu ama bu aldığım iki kitaptan nasıl bir kitap olduğunu aşağı yukarı çözebilirim:)

Peony

Onursal Üye
Konular
12,075
MFC Puanı
57,450
Uygulama olanı vardı kitapevinde onu aldım zaten çok merak ediyorum o da nasıl diye sırası gelince okurum artık ikigai ilk çıkan yoktu ama bu aldığım iki kitaptan nasıl bir kitap olduğunu aşağı yukarı çözebilirim:)
keyifli okumalar o zaman canım :giggle:
bende bir kaç gün sonra orman banyosunun yorumunu gireceğim.

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,220
Dumcik dumcikkkkk cikiciki :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...