• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Son Mesaj Kimin Olacak Derken Olanlar Oldu

Sindy

Süper Moderatör
Konular
1,472
MFC Puanı
116,620
Cnm emegine saglık :) cok güzel olmuş :D

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,220
MonteKristo seni cıngır cıngıraklı yılaaaannnSSSS :D biz birbirimizi yerken sen şipşak bizi mi gözetledin :D işde benim kızlarım :D ama bu acımasızlıkla senden toktor degil kasap olur :D ruhsuz dalton seni :D biz feryat figan ederken sen malzeme cıkarmışsın haberine :D

bu kadar yıl burdayım hala alamadım şu son mesajı ya az bile haykırmışım :D

MonteKristo

Emektar Üye
Konular
272
MFC Puanı
10,320
MonteKristo seni cıngır cıngıraklı yılaaaannnSSSS :D biz birbirimizi yerken sen şipşak bizi mi gözetledin :D işde benim kızlarım :D ama bu acımasızlıkla senden toktor degil kasap olur :D ruhsuz dalton seni :D biz feryat figan ederken sen malzeme cıkarmışsın haberine :D

bu kadar yıl burdayım hala alamadım şu son mesajı ya az bile haykırmışım :D

Bir şey itiraf edeyim mi :D Bu forumda yazmaktan daha zevk aldığım bir şey varsa o da insanları gözletlemektir :D
Kim kime ne demiş, kim kime ne cevap vermiş, kim kime laf sokmuş :D:D okurken acayip zevk alıyorum :D Bu beni çıngıraklı yılan yapar mı? :f2:
Haber için çıkan malzemelerde okurken gülüp aklımda kalan şeyler :s1:
Kasap mı? Benim gibi nahif bir hanımefendi :eek: Duymamış olayım :u19:

Ben belki de senden daha eskiyimdir :s89: Benim de olmadı hadsissssleeer:D bırakmıyorlar ki :s72: :D

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,220
Bir şey itiraf edeyim mi :D Bu forumda yazmaktan daha zevk aldığım bir şey varsa o da insanları gözletlemektir :D
Kim kime ne demiş, kim kime ne cevap vermiş, kim kime laf sokmuş :D:D okurken acayip zevk alıyorum :D Bu beni çıngıraklı yılan yapar mı? :f2:
Haber için çıkan malzemelerde okurken gülüp aklımda kalan şeyler :s1:
Kasap mı? Benim gibi nahif bir hanımefendi :eek: Duymamış olayım :u19:

Ben belki de senden daha eskiyimdir :s89: Benim de olmadı hadsissssleeer:D bırakmıyorlar ki :s72: :D

kim nerede ne yazmış kime laf vurmuş :D ya ben boşa sevmiyorum bu kızları aslanlarım benim hep böyle olun :D radarlar hep acık kalsın :D
bu seni cıngıraklı zehirli yılans yapar :D

naif kelimesini kimlere kulllancamı biliyom o kadar bunamadım dalton:s72:

MonteKristo

Emektar Üye
Konular
272
MFC Puanı
10,320
kim nerede ne yazmış kime laf vurmuş :D ya ben boşa sevmiyorum bu kızları aslanlarım benim hep böyle olun :D radarlar hep acık kalsın :D
bu seni cıngıraklı zehirli yılans yapar :D

naif kelimesini kimlere kulllancamı biliyom o kadar bunamadım dalton:s72:

Kimin öğrencileriyiz :u21: Ama bu hızla gidersek boynuz kulağı geçer :D
Radarlar gözlerim :f42:
Ben naif değil miyim şimdi çok kırıldım :s55: Kalbim kırıldı kalbim kırıldı :D

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,220
Boynuz kulagı gecer gecer:D sezenin askerleri bunlar aslanlarım benim:D kalbinde kırılsa kafanda çatlasa kızım naiflik yok sizde yalan mı diyim şimdi:D

MonteKristo

Emektar Üye
Konular
272
MFC Puanı
10,320
Boynuz kulagı gecer gecer:D sezenin askerleri bunlar aslanlarım benim:D kalbinde kırılsa kafanda çatlasa kızım naiflik yok sizde yalan mı diyim şimdi:D

Tamam madem yalan deme doğruyu söyle çat çat yüzümüze :s38:
Askerler kayıp :s76: Askerlerin bir buluşamıyoruz ya böyle ayrı gayrı olmuyor :u1:

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,220
Tamam madem yalan deme doğruyu söyle çat çat yüzümüze :s38:
Askerler kayıp :s76: Askerlerin bir buluşamıyoruz ya böyle ayrı gayrı olmuyor :u1:

Askerler firar mı etti naptı :D bunların başına cavus diye seni koycam artık sabah akşam sana yoklama versinler:D valla ya özlüyom kerataları:f3: