• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Sortumu Giydim Bekliyorum

İlda

Özel Üye
Konular
1,235
MFC Puanı
1,490
Televizyonun güzel kadınlarından Berrak Tüzünataç son günlerde sıklaşan taciz olaylarına en çok isyan eden isimlerin başında geliyor.Tüzünataç en son attığı tweet`le geçtiğimiz günlerde şort giydi diye yumruk atılan kıza destek oldu.Güzel oyuncu yaptığı bu son paylaşımlarla güzel eleştiriler almaya devam ediyor.Tüzünataç " Yazın şort giyiniyorum. 2.5 yıldır kick-box`la uğraşıyorum. Bu tür yaratıkları bekliyorum. Gelsinler biraz ağız burun düzeltelim. :A" dedi

1261205-728xauto-jpg.56184

640xauto-jpg.56185

Konular
14
MFC Puanı
170
yani hakaret kısmı taciz kısmını gecersek ben giderim :D kickboxun kralını yapsın beklerim berraksa sorun yok :D gülüyorum bu soze :D hemde hunharca:D o tekmeyi ne kadar kaldırıcak merak ettim gitsemmi :Dbilemedim kıza acırım:D

işin gerçeği bu kadar beden teshirini doğru bulmasamda beden sahibinin bana ne taciz maciz hayvanlıktır sonuna kadar ceza almalarını desteklerim

Master

You
Yönetici
Konular
4,182
MFC Puanı
34,700
şort derse işler değişir. :D