• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Spor Salonu Tavsiyesi

Konular
11
MFC Puanı
0
Merhaba Arkadaşlar,

Ben ist avr yakası için fitness ve gym ağırlıklı çalışabileceğim ve bunun dışında diğer hizmetlerinden de yararlanabileceğim bir spor salonu arıyorum.Fiyatı da uygun olursa iyi olur tabi Daha önce gitmiş olanlar varsa memnun kaldılarsa tavsiye alabilirim.

Ayrıca bir sorum olacak, böyle spor salonları karşılaştırma siteleri var otobüs biletleri,uçak biletleri,sigorta filan da karşılaştırıyorlar,örnek olarak var elimde bir tane. Fiyat ve hizmet açısından daha kaliteli ve uygun olur diye düşünüyorum. Bu tarz sitelerden üyelik satın alan var mı?

Konular
7
MFC Puanı
0
Selam. Bende geçen sene bir müddet spor yaptım.Ben daha çok vücut çalışmıştım. Evime ve işime yakın bir yerdeydi. Fiyatı da uygundu yıllık olarak. Birçok spor salonu var biraz araştırma yapmalısınız. Aklınızdaki yer nasıl neler olmalı kullanabileceğiniz aletlerin çokluğu önemli mi öncelikli olarak bunlara karar vermelisiniz. Birde yaptığınız spor haricinde sauna, havuz vs. yararlanayım derseniz, fiyatta ona göre yüksek olacaktır.

Bahsettiğiniz karşılaştırma sitelerini ben genellikle otobüs bileti ve ucuz uçak bileti almak için kullanıyorum zaman zaman. Spor salonu için deneyin derim ama genelde hizmetlerinde bir sorun yaşamadım ben. Hatta takipte kalırsanız çok iyi fiyatlar yakalayabilirsiniz.

Bir dahaki seyahatimde bu siteyi kullanacağım. Referansı kuvvetli bir site incelediğime göre.