Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Sro Da Yenİ Irk (İslam Çarlari)

diShy

~ یơυℓℓεss ..
Emektar Yönetici
  • Üyelik Tarihi
    27 Kas 2009
  • Mesajlar
    24,083
  • MFC Puanı
    339
  • MFC Seviyesi

Sizlerinde bildiğiniz gibi son zamanların en çok konuşulan konularından biri, İslam Irkı (Araplar) , bende bu konuda kapsamlı bir araştırma yaptım. Aşağıda gördüğünüz bilgilerin hepsi Joymax'in resmi açıklamalarına dayanmaktadır. Hiçbirini uydurmadım.

English

The Arabians (Islamic characters) will have the ability to summon djinns. The summoned djinns will be able to battle and, through intensive training perform other feats of spirit magic. Islamic characters will be able to use the sword, blade, claw and the chakoRam as their weapons. The genies will be able to train in the 4 attributes of Earth, Wind, Fire, and Water

Türkçe

Araplar cin yaratma özelliğine sahip olacaklar. Cinler saldırma ve ruh büyüleri yapma yeteneklerine sahip olacaklar. İslam karakterler Sword, Blade, Claw ve Chakoram silahlarını kullanabilecekler. Cinler 4 büyü türü kullanabilecekler, Earth, Wind, Fire ve Water.

İslam Irkı Hakkında Bazı Bilgiler

English

1.New Islam Fantasy is all based upon the ancient cultures and legends of Islam.

2.Islam characters to freely control the power of lamp elves, the fresh and unique skill which cannot have been seen in the existing games get unfolded

3.Islam Areas :Full of the Arabian nights and mysterious Islam culture.

Türkçe

1.Yeni İslam ırkının temeli İslamiyetin tarihi, kültürü ve efsanelerine dayanıyor.

2.İslam karakterleri lamba cinlerini istedikleri gibi kullanabilecekler, bu yenidir ve daha önce hiç bir oyuna gelmemiştir.

3.İslam Irkının Bulunduğu Yer :Arap geceleri ve ilginç İslam kültürü ile dolu.

Haritada İslam Irkı

Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( 648x440 ve %3$sKB ) Buraya Tıklayın

Buda bizim haritada:

Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( 734x600 ve %3$sKB ) Buraya Tıklayın

İşte Gelecek Muhtemel İslam Karakterleri
 
Üst Alt