• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Star Lord'dan Kart Numarası:)

RuHuMDaKiöKüZ

MFC Üyesi
Konular
26
MFC Puanı
9,550
paylaşım için teşekkürler.
ben bu hileyi biliyorum ve bir keresinde bir arkadaşıma yapmıştım. eline vurduğumda aynen buradaki gibi kağıdı elinde kaldı ve çok şaşırdığı için itiraz ederek şey dedi "kesin hile yaptın, hile yaptın..." iknaya bu kadar kapalı bir milletiz işte biz : ))

RuHuMDaKiöKüZ

MFC Üyesi
Konular
26
MFC Puanı
9,550
zati baksana bu star bizim köyde büyüdü. zeliha ablaların oğlu. hep altına i..ş..r dururdu bu oğlan. abisi vardı deliydi, şörikli john derdik. hatırladım şimdi.

Konular
2,107
MFC Puanı
301,150
Dün gibi aklında kalmış vayy be hafıza zehir :D kolonyanın yan etkileri olmasın:D

RuHuMDaKiöKüZ

MFC Üyesi
Konular
26
MFC Puanı
9,550
yok kolonyadan deil, dün sen elektrik deyince buradaki trafoya girim dedim ama çarpıldım ( Bismillah demeden sol ayakla girmişim yanlışlıkla) onun yan etkisi. gerçi kedilerden bize sıra gelmiyor girelim ( ince :p )

Konular
2,107
MFC Puanı
301,150
Fazla elektrik almışsın birazını bıraksaydın:D:DNe oldum demenin zamanı gelmiş:D

RuHuMDaKiöKüZ

MFC Üyesi
Konular
26
MFC Puanı
9,550
" Ne oldum demenin zamanı gelmiş "

"Ne oldum ben dememeli, ne olacam ben demeli" dedi keşiş @Pozitivizm öğrencisine. ve yürüdü. yürüdü, yürüdü "ne" olmaya doğru...

Konular
2,107
MFC Puanı
301,150
Burada iletişim fakültesi mezunu yazıyor :D
K arar veremiyordu
P lanları erteliyordu
S ağa sola bakınıyordu
S onunda isyan ediyordu

Daha çok aşama var:D

RuHuMDaKiöKüZ

MFC Üyesi
Konular
26
MFC Puanı
9,550
yav iletişim kurabilmek için 4 yıl kampüste sürünmeye, fotokopi sırasında kuyruaa girmeye ne gerek var...
ben dumanla bile iletişim kurabiliyorum.
evet, bunu hepiniz yapabilirsiniz.

K amu
P ersoneli
S üzme
S ınavı

Konular
2,107
MFC Puanı
301,150
"ben dumanla bile iletişim kurabiliyorum.
evet, bunu hepiniz yapabilirsiniz".diyen öğrenci @UçanTerLik kedisi " duman "dan bahsediyordu :D
Duman la bizi tanıştırıp iletişim kurmamız için çok ısrar ediyordu:D

RuHuMDaKiöKüZ

MFC Üyesi
Konular
26
MFC Puanı
9,550
madem ısrar ettin, eh peki.

hadi ablana trafoyu anlat duman, nasıl girdiniz, kaç kişiydiniz, başka kimler vardı XD

(geçenlerde çekmiştim)