Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Starbucks’ın yeni kahvesi etli ve karabiberli olarak servis ediliyor

İlda

Özel Üye
Özel Üye
  • Üyelik Tarihi
    16 Haz 2017
  • Mesajlar
    9,019
  • MFC Puanı
    114
  • MFC Seviyesi

Starbucks’ın yeni kahvesi etli ve karabiberli olarak servis ediliyor


Seattle’daki*Starbucks Reserve Roastery menüsüne yeni bir soğuk kahveli içecek ekledi. Yeni içeceğin adı*Pepper Nitro. Bu içecek içinde karabiber şurubu ve üstünde bir şişe geçirilmiş kurutulmuş et ile servis ediliyor. Yeni lezzetlere açık olan kahveseverler için benzersiz bir deneyim olacaktır.

Bu yeni kahveli içecekte Starbucks Kongo Kuvi Gölü çekirdekleri kullanılıyor ve içecek nitro fıçılardan servis ediliyor. Bu konsept Starbucks’ın Demokratik Kongo Cumhuriyeti’ndeki kahve çiftçileri ile olan ilişkilerini kutlamak istediği için oluşturulmuş. Bölge 2013 yılında barış antlaşması imzalanıncaya kadar savaşların yoğun olduğu bir yerdi.


Starbucks’ın AR-GE bölümünde bu lezzetin yaratılmasına yardımcı olan ekibin bir parçası olan*Raegan Powell, Pepper Nitro’nun lezzetiyle ilgili “İlk yudumu aldığınızda soğuk ballı köpüğün ve kırmızı tane biberin tadını alıyorsunuz. Asıl heyecan verici olan ise kurutulmuş etin tuzlu lezzetini almak. Nitro soğuk demlemenin yumuşak ve tatlı bitişine eşsiz bir tat katıyor.” diyor.

Webrazzi

 
Üst Alt