• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Steam Sevilen Oyunu Kısa Süreliğine Ücretsiz Hâle Getirdi!

kuslarabenzer

Moderatör
Üyelik Tarihi
29 May 2020
Konular
347
Mesajlar
2,588
MFC Puanı
31,410
Steam, nadiren de olsa popüler rastgele oyunları ücretsiz hale getirebiliyor. Bunun nedeni yapımın, oyuncu sayısını artırabilmek ve kullanıcılara deneme şansı sunmak. Özellikle Türkiye gibi oyun fiyatlarının yüksek olduğu ülkeler başta olmak üzere bu etkinlikler fazlasıyla ilgi görüyor.
Dijital oyun mağazası olan Steam, oyuncuların eğlence dolu bir hafta sonu geçirebilmesi için sevilen bir oyunu kısa süreliğine ücretsiz sunmaya karar verdi. Söz konusu yapımı bir süre boyunca herhangi bir ücret ödemeden ve kısıtlama olmadan oynanabilecek.

Ultimate Chicken Horse adlı eğlence türündeki oyun kısa süreliğine ücretsiz oldu. Söz konusu oyun, 10 Eylül saat 17.00’a kadar indirilip oynanabilecek. Yine de maalesef ki bu süre sona erdiğinde erişim kaybedilecek ve oynamaya devam edebilmek için oyunu satın almak gerekecek. Yani Steam kütüphanesinde kalıcı şekilde kalmayacak.
 

Pamira

Moderatör
İçerik Üreticisi
Üyelik Tarihi
22 May 2019
Konular
2,801
Mesajlar
9,706
MFC Puanı
60,560
Oyun severler hemen iş başında 😃
 

_bigguy_

Süper Moderatör
İçerik Üreticisi
Üyelik Tarihi
9 Eyl 2022
Konular
22
Mesajlar
4,484
MFC Puanı
41,500
Paylaşım için teşekkürler emeğine sağlık 👍
 
Üst