• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Sürekli Eleştiren İnsanların Asıl Yüzleri..!!!

Konular
1,897
MFC Puanı
15,160
yaradılışını biliyorum... sinir bozucu ve dayanılmazsın ve seni görmek bile katlanılmaz. bütün iyi özelliklerin süper akıllılığınla kararıyor ve böylece dünya için işe yaramaz hale geliyor... kendin hariç herkeste kusur buluyorsun... bu yüzden etrafındaki insanları üzüyorsun hiç kimse böyle zorlayıcı bir tavırla düzelmek ya da aydınlanmak istemez, hele ki senin gibi hala önemsiz olan biri tarafından. kimse bu kadar kişisel zayıflığı olan biri tarafından eleştirilmeye dayanamaz, özellikle küçümseyici tarzın, en küçük bir hata olasılığından bile şüphelenmeden kehanette bulunurcasına şöyle şöyle diye ısrar etmen.

bundan daha az kendin olsan ancak gülünç olurdun, ama şimdiki halinle çok sinir bozucusun..

DeStina

MFC Üyesi
Konular
11,091
MFC Puanı
27,850
AYNEN..ÇOK DOĞRU. AYRICA..BENCE ..Sürekli Eleştiren İnsanların Asıl Yüzleri .MASKEDİR. KENDİNE BAKMADAN HERŞEYİ BEN BİLİRİM BEN İYİM HAVALARINDA GEZER.ASLINDA ONLAR HİÇBİRSEYDİR. ORTAMA TOPLUMA KENDILERINI KABUL EDDIRMEK İÇİN UYGULADIKLARI BİR YOLDUR .GARİP Kİ YÜZÜNÜZE DİYEMEZLER ÇOGU ARKANIZDAN KONUSUR.YÜZLEŞMEYE CESARETİ YOKTURDA ARKANIZDAN KONUSMAYA BAYAGI BİR CESARETİ VARDIR..BAŞKALARINI KÖTULEMEK. BAŞKALARI KÖTÜ BİLİNSİN Kİ KENDİ ORTAYA MELEK ÇIKSIN.KİMSE ONUN GERCEĞİNİ BİLMESİN. ZATE SÖYLEMEZ BİLE..HERKES ONU IYI BILSIN..SÜREKLİ ONU BUNU KÖTÜLEYEN ELEŞTİRENLERE KARSI DİKKATLİ OLMAK LAZIM.BUGÜN GELİR SİZE BAŞKASINI ELEŞTİRİR DEDIKODU YAPAR.YARIN ÖTEKİNE GİDER SİZİ ELEŞTİRİR..
HİÇ KİMSE KİMSEYİ HELE HELE TANIMADIGI KONUSMADI SOHBETİ BILE OLMAYANLARI ELEŞTİRME LÜX SUNE SAHİP DEGİLDİR..
Maalesef ,Kimse Beni Yargılayacak Kadar Temiz Değil Canım ya =))))
Suskunluğum Asaletimdendir Her Lafa Verecek Cevabım Var Lakin Bir Lafa Bakarım Lafmı Diye, Birde Söyleyene -ELEŞTİRENE Bakarım Adammı Diye !

Kızmıyorum artık; bakıyorum, seçiyorum, gülüyorum, geçiyorum.