• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Survivor 2017 Favoriniz Kim

Konular
124
MFC Puanı
8,290
Bakmayın şöyle şeylere canınızı yiyim :sigara

Konular
22
MFC Puanı
3,420
İlhan Mansız'ı destekliyorum. Aslında şimdiye kadar Berna'yı destekledim. SMS bile attım Berna'ya.. Başlarda OgeSu'yu desteklesem de sonra karaktersizliklerini gördüm. Umarım Egoday birinci olamaz. Onun Berna'ya yaptığı onca kötülük yanına kalmaz. O birinci olmasın diye karşısındaki rakibe oy atacağım. :smile:

Mel

Konular
41
MFC Puanı
80
Kesinlikle Ogeday birinci olmali ve onu destekliyorum. En iyi performansa sahip olan biridir. Istatistiklerdede birinciligini koruyandir.

Dipnot: Egoday degil Ogeday. Millet ismiyle dalga gecmeye cok merakli belli. Ilk kendi kisiliklerine baksinlar sonra isimle dalga gecsinler.

Bernayla olanda kendi aralarinda cözdüler. Sonucta herkesmi herkesle iyi anlasiyor yoo.
herkesin birileriyle sorunlari olmusdur ve o sorunlar zamanla cözülmüstür.

Araf

Üyeliği durduruldu!
Konular
198
MFC Puanı
440
Vallah ben kendi hayatımı düzene sokmakla meşgulüm. onlarla uğraşamam şimdi. Kimse.

Henna

MFC Üyesi
Konular
21
MFC Puanı
90
Ah Ademcigimdii Destekledigim Ama Nasip Ogedayinmis..