• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Survivor'da kim elendi? O takımdan elenen isim şaşırttı

Herkül

Admin
Konular
8,797
MFC Puanı
17,460
Survivor'da kim elendi? O takımdan elenen isim şaşırttı
FtuK3j.jpeg

Survivor 2018 hız kesmeden devam ediyor. DÜn akşam nefes kesen bir konsey yaşandı. Gönüllüler takımından üç isim eleme potasında elenme korkusu yaşadı. Yarışmaya veda eden isim belli oldu.

SURVİVOR'DA KİM ELENDİ?

Dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımından Ramazan, Yağmur ve Anıl eleme potasındaydı. En az oyu alarak yarışmaya veda eden isim Ramazan Kalyoncu oldu. Ramazan gözyaşlarını tutamadı.

GÖZYAŞLARINI TUTAMADI..

Gerçekten çok zor bir durummuş. sekiz yıl oldu belki geleli belki direk karşı tarafta olabilirdim. Bu yıl oldu. Her zaman diyordum ki güçlü bir takımla yarışmak istiyorum. Çok istiyordum olmadı. Ailemden özür diliyorum. Onlar çok inanmıştı bana. Babamla annemden gerçekten çok özür diliyorum.

Kusura bakmasın kimse. Elimden geleni yaptım. Bu kadar oluyormuş. Takım arkadaşlarımın hepsine teşekkür ediyorum. Çok istedim olmadı. Kısmet diyelim. Çok da söyleyecek bir şey yok. Sağlık olsun diyorum. Hakkınızı helal edin. Benim hakkım da helal olun.