• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Susar mısınız Allaha mı Havale Edersiniz Yoksa O Kişiyi Yaptığına Pişman mı Edersiniz?

Liva

Özel Üye
Konular
11
MFC Puanı
5,220
Karşılık vermemekte bir cezadır sanırım.

TRWE_2012

Süper Moderatör
Konular
3,091
MFC Puanı
20,830
İşimi Yüce Allah'a (c.c) bırakmam, direkt Allah Allah nidaları ile düşmanıma hücum ederim.Bu hücum söz olur, dava açmak olur, fiziki arbede olur...Ama mutlaka birşey olur....

Sindy

Süper Moderatör
Konular
1,472
MFC Puanı
116,640
İşimi Yüce Allah'a (c.c) bırakmam, direkt Allah Allah nidaları ile düşmanıma hücum ederim.Bu hücum söz olur, dava açmak olur, fiziki arbede olur...Ama mutlaka birşey olur....
Abii senden korkmaya başladım senle iyi geçinmek gerek anladım gerçi bir sorunumuz yok inşallah olmazda ??

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160
ben duruma ve o anki ruh halime göre bunların üçünü de yapabilirim. ve her ne yaparsam hep en güzeli olur. oh canıma değsin, canım kendimmm....

_bigguy_

Süper Moderatör
İçerik Üreticisi
Konular
22
MFC Puanı
41,500
Doğumumdan kıyamete kadar hakkım helaldir. Sen affet ki affedil.