• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Taciz eden adami kursun yagmuruna tuttu.

Konular
461
MFC Puanı
40
İstanbul'da ilişkiye girmek için kendisini sürekli rahatsız eden kişi ile randevulaşan üç çocuk annesi kadın, tacizcisini kurşun yağmuruna tutarak öldürdü. Olay, 4 Şubat'ta Abdürrezzak Çakar'ın (33) Eyüp Göktürk köyündeki ormanlık alana pikniğe giden vatandaşların boş bir kulübede cesedini bulması üzerine ortaya çıktı. Polis, kamyon şoförlüğü yaptığı tespit edilen Çakar'ın yedi kurşun ile öldürüldüğünü saptadı. Çakar'ın telefon görüşmelerini inceleyen polis, sık aranan bir telefon numarası tespit etti. Numaranın 35 yaşındaki Gülizar G.'ye ait olduğu ve öldürülen Çakar ile geçmişte aynı mahallede oturduğu saptandı. Gözaltına alınan Gülizar G., cinayeti itiraf etti ve pişman olduğunu söyledi. Gülizar G. ifadesinde, "Aynı mahallede oturuyorduk. Taşındığında telefon numarama ulaşmış. Beni sürekli rahatsız ediyor ve ilişkiye girmek istiyordu. Taciz etmeye devam edince buluşma teklif ettim. Olay günü aracı ile gelerek beni aldı. Ormanlık alana gittik. Birlikte girdiğimiz kulübede defalarca ateş ederek öldürdüm" dedi. Gülizar G. ve gözaltına alınan kocası İsa G. tutuklandı.