• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Tanrıların Habercisi Hermes Mitoloji Romanı

Konular
91
MFC Puanı
0
Tanrıların Habercisi Hermes Mitoloji Romanı

hermes.jpg

“Benim özel habercim olacaksın! Emirlerimi diğer tanrılara ve insanlara ileteceksin. Benden başka hiç kimse senden haberci olmanı isteyemeyecek!.. Bir de ölüler ülkesinin tanrısı olan Hades ile eşi Persephone’ye hizmet etmeni istiyorum. Onların yaşadığı yere inmek, hele tekrar çıkmak hiç de kolay değil. Ama çevikliğinle, zekânla ve kurnazlığınla bu işi sen kolaylıkla başarabilirsin. Sandaletlerin, şapkan ve âsân da sana yardım edecek. Bana soracağın bir şey var mı?” “Evet” dedi Hermes dudaklarında arsız bir gülümsemeyle. “Yerini bana ne zaman devretmeyi düşünüyorsun?” Apollon’un dudakları büzüldü, yüzü aydınlandı ve kahkahalar atarak gülmeye başladı. “Vay arsız yumurcak! Demek Zeus babanın tahtına göz diktin, öyle mi?” [/YASLA]
Yazar: Robert Krugmann
Yayınevi: Yurt Kitap Yayınevi
Sayfa sayısı: bilinmiyor
Ortalama Fiyatı: 6 TL