• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Taraftarımız MNG Kargo İle Kazanıyor

Üyelik Tarihi
30 Ara 2012
Konular
867
Mesajlar
1,153
MFC Puanı
50
B_14651_470x179%20mng.jpgTaraftarımız MNG Kargo İle Kazanıyor
GSMobile abonesi ve GS Bonus sahibi taraftarlarımız, MNG Kargo ile yapacakları tüm gönderi işlemlerinde kargo taşıma ücretleri üzerinden %25 indirim kazanıyor!

GS Bonus Kart sahipleri, kart üzerinde yazılı taraftar numaralarını MNG Kargo Şubeleri’nde beyan ederek veya kargolarını teslim alan kuryeye göstererek indirim imkanından faydalanabilecekken; GSMobile abonesi taraftarlarımız, cep telefonu numaralarını yine MNG Kargo Şubeleri’ne ya da kargolarını teslim alan kuryeye belirterek %25 indirim hakkını kazanabilecek.

* Bu kampanya diğer kampanyalarla birleştirilemez./MNG Kargo kampanyada belirtilen indirim oranını, içeriğini ve süresini değiştirme hakkını saklı tutar./Kampanyadan yararlanabilmek GSMobile cep numaranızı ya da GS Bonus üzerinde yazılı taraftar numaranızı fatura kesilmeden önce ibraz etmeniz gerekmektedir./İndirim gönderici ve alıcı ödemeli kargolar için geçerlidir.
 
Üst