• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Tarkan serbest/!\

Konular
47
MFC Puanı
210
TARKAN SERBEST
ADLİYEDEKİ SORGUSUNUN ARDINDAN SERBEST BIRAKILDI

01.03.2010 17:36
İstanbul'daki uyuşturucu operasyonu kapsamında 4 gündür gözaltında tutulan Tarkan Tevetoğlu'nun da aralarında bulunduğu 3 kişi adliyedeki sorgularının ardından serbest bırakıldı.

Tarkan savcılık sorgusunda uyuşturucu madde kullandığını belirterek, 'Pişmanım' dediği ifade edilmişti. Tarkan'ın savcının, "Arkadaşlarına uyuşturucu temin ettin mi" sorusuna ise "Temin etmedim" yanıtını verdiği öğrenildi. Tarkan'ın savcıya 45 dakika ifade verdiği belirtilmişti.

SEVENLERİ TARKAN'I YALNIZ BIRAKMADI

Uyuşturucu operasyonu kapsamında adliyeye sevk edilen Tarkan'ın savcılık sorgusu sürerken hayranları da Tarkan'ın serbest bırakılacağına inandıklarını belirterek, "Tarkan bizim için bir idol. Bu olay, bizim Tarkan'a olan sevgimizi asla azaltmadı. Çıkışını bekliyoruz. Eminiz ki serbest kalacak" diye konuştular. Hayranları, Tarkan'ın "Sabret" isimli şarkısının sözlerini söyleyerek, ünlü sanatçıya destek verdi. Öte yandan, Tarkan'ın yıllardır birlikte çalıştığı şoförü, iddiaların sorulması üzerine, "Öyle bir şey yok. İnanmıyorum" diyerek ünlü şarkıcıya destek verdiler.

Çok Şükür :)

The

Konular
17
MFC Puanı
70
cok sacma ßence tamam toßStar olaßıLır :D ama kahramanca karsılanması :( Cok uzucu bu ıyı bır davranıs olmadıqı kesın ve ßıre ßır esıtSızlık ! ! ! ßen ßu Durumu EsefLe Kınıyorum

Konular
47
MFC Puanı
210
cok sacma ßence tamam toßStar olaßıLır :D ama kahramanca karsılanması :( Cok uzucu bu ıyı bır davranıs olmadıqı kesın ve ßıre ßır esıtSızlık ! ! ! ßen ßu Durumu EsefLe Kınıyorum

sen once doğru düzgn konusmayı öğren ondan sonra milleti kınamaya başla!
sabah sabah sinrlerimi oynatma!!!!!!!!!!!!!!!

The

Konular
17
MFC Puanı
70
inanmıyorum Size harbi bu adam uyuşturucu bağımlısı siz ise bu adamı bir ilah gibi tepede tutuyorsunuz hayret birşey !! Diyelim ki onun yerinde gariban yada tahriklere kapılmış biri olsaydı o muameleyimi görückti ama ALLAH o kadar büyük Ki kuL burda yaptıgıyla buluR Diğer tarafta Cezasını alıcaktır Eminim topStarLık popStarlık islemez Sizde desdekcileri olun bakalım yerinizi ayırtıyorlar ordan :)

Konular
47
MFC Puanı
210
inanmıyorum Size harbi bu adam uyuşturucu bağımlısı siz ise bu adamı bir ilah gibi tepede tutuyorsunuz hayret birşey !! Diyelim ki onun yerinde gariban yada tahriklere kapılmış biri olsaydı o muameleyimi görückti ama ALLAH o kadar büyük Ki kuL burda yaptıgıyla buluR Diğer tarafta Cezasını alıcaktır Eminim topStarLık popStarlık islemez Sizde desdekcileri olun bakalım yerinizi ayırtıyorlar ordan :)

1.si ilah gbi fln die konuşma (söyLediğin cok dengesizce)
2.si KİMSENİN ÖZEL HAYATI KİMSEYİ İLGİLENDİRMEZ!
3.sü yapmış olabilir kullanmış yada kullanıyo olabilir , Sanane? Sana bi zararı varmı?
4.sü yapan kişi zaten TARKAN olmasa idi bir gariban olsaydı bu kadar ABARTILMAZDI!
5.sİ O BİR MEGASTAR!
6.sı senin söylediklerinle ne alçalır nede ayaklar altına iner.
7.si ise NE OLURSA OLSUN, TARKANI ÇOK SEVİYORUM snn gbilerin konuşmalarıDA HİİÇÇ ama HİİÇÇ umurumda bile DEĞİL!!!!

Konular
47
MFC Puanı
210
ßıre ßır esıtSızlık ! ! !

“ TARKAN ” 6 ay boyunca teknik ve fiziki takibe alindi,narkotik polisi evinden aldi,4 gun ifadesi alindi,savciliga sevk yapildi hukiki cercevede serbest birakildi,, simdi bu adelet..halen bunun uzerine haksizlik ,ayricalik,eşitsizlk die yorum yapma!

The

Konular
17
MFC Puanı
70
Çok yazık cok adam uyuşturucu kullanıyor ! bu kadar mı dikkatsız olabilirsiniz bence çok umrunuzda Ki uyuşturucu bagımlısı biri için mücadele edebiliyorsunuz ! tvLere Çıkıpta sankı çok güzel birşey yapmış gibi halkı selamlaması bak Kendin bile demişsin tarkan mış o arkadaşım ne olursa olsun insan evladı o ! ALLAH ın acız bir kulu hepimiz gibi ayrıcalık dedigim budur adalet bu olmamalı deniz Seki uyuşturucu ıle yakalandı ceza yattı ama Sonra ceza evınden bir kahraman edasıyla cıktı bunlar olmamalı Kötü birsey yapılıyorsa bu ıyı birsey olamaz. ! televızyon global bır iletişim aracıdır bunu gören kardesınde var ona birsey yapmıyorlarsa banada yapmazlar yada Senın gibi o megaStar "o yapıyorsa bende yaparım" ! biraz düşümerek ifadelerinizi dile getirin Bence.. !

Konular
47
MFC Puanı
210
bnCe sn yorum yapma üsLübunu önce düzeLt sonra insanLarı yargıLa!
Türkiye Cumhuriyetinde malesef Atatürkçülüğün ,vatanseverliğin,Türklüğün suç sayıldığı,askerin aşagılanmaya çalışıldığı,zor bir dönemden geçiyor Ülkemizde İyi olmak suç arkadaş!!! örnek vatandaş olmayacaksın, dikkatleri üzerine çekersin.Bu memlekette herşey ''kötü o niye ii ''diye var gücüyle yıpratmaya yok etmeye çalışırlar.Türkiyeyi ülkesini her zaman en ii şekilde tanıtan sanatçımız Tarkanı destekliyoruz ve sevenleri olarak her zman yanındayız ,
ne demişLer yanlış hesap bağdattan döner.

The

Konular
17
MFC Puanı
70
:)))çok çocuksu duşunuyorsun !
Ülkemizde İyi olmak suç arkadaş!!!
demişsin iyi olmak uyuşturucu bagımlısına hayranLık duymakmıdır ? bumuduR yani ?
hani bana demiştin ya Türkçe katiLi ßi Kendi yazış Tarzına bir bak . !
bnCe sn yorum yapma üsLübunu önce düzeLt sonra insanLarı yargıLa!
Güzelim Türkçe mizde bnCe diye birsey yok Ve Sn ? diye bir cümlede yok Sen Bence olması Lazım ..!
ve düşüncelerimi herkezle paylasırım Kimse mani olamaz ..! yaptıgının iyi birşey olmadıgını sende benim kadar biliyorsun bırak dünyaya bizi böyle tanıtmasınlar yaa bir sertap ereneR oLamaz bunLar ..!

Konular
47
MFC Puanı
210
Bana Türkçe Katili diyene bak..
yazdıkLarının 1 satırı anlaşılır değil,,,

Tarkanın iyi niyetini ve starlığını seninle tartışacak değilim , kimin ne olduğunu herkes biliyo. Adalette yerini buldu ve Tarkan suan serbest bir şekilde geziyor,
sen istediğin kadar buradan bağır çağır eşitsizlik die , seni tiye alan bile yok suan..
Sevgilerimle ; )))))))

The

Konular
17
MFC Puanı
70
sen istediğin kadar buradan bağır çağır eşitsizlik die , seni tiye alan bile yok suan..
Sevgilerimle ; )))))))
ßellı tie almadıgın sabah ßeridir neyin dalaşını yapıyorsun o zaman ? NeySe tarkan hayranı KonserLerinin ßir pütcesini sana Gönderir tarkanın geri kalanıylada Esrar Eroin Kokain alır icer Sizin icinizde rahat eder (;

Konular
47
MFC Puanı
210
ßellı tie almadıgın sabah ßeridir neyin dalaşını yapıyorsun o zaman ? NeySe tarkan hayranı KonserLerinin ßir pütcesini sana Gönderir tarkanın geri kalanıylada Esrar Eroin Kokain alır icer Sizin icinizde rahat eder (;

abuk subuk konuştuğn icn oLabiLirmi...
Türkçesi güzel insan (pütcesini)
içim oyle rahatki suan , Tarkan hariç gerisi umrum dışı . . . :D

The

Konular
17
MFC Puanı
70
Umrum Dışı hangi türkçe Lugatında var.?
yazık cok yazık uyuşturucu bagımlısı bir megaStarımız var Ve bizi temsil ediyor ha bırakın ya etmesin Ondan Gelecek hayıR BüLent ErSoydan GeLSin :) birde tanımadıgın Kişiler hakkında öyLe yorum yapmaz isen Cok mu Zoruna gitti ..! tarkancıgına öyLe dedim diye ! !
abuk Subuk Konusmuyorum Sende biliyorsun ki Uyuşturucu kullanmak da Kullandırmak da içende heves yapanda iyi ve dogru birşey degil Senin hakkında ön yargılı davranmak istemıyorum ama sanki kafamda bazı dusunceler olustu gibi.. neyse

Konular
47
MFC Puanı
210
Senin LugatınDa mevcut , anLarsn diye umDum ve yazDm,anLayabiLecğin ŞekiLDe konuştmm...

İyi niyetlilik gönle ferahlık, bedene esenliktir.

SaygıLar.