• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Tarkan serbest/!\

Konular
126
MFC Puanı
290
Hımm bizler hiç birşey bilmiyoruz serbest bırakıldı deniyorsa ona inanırız tutuklandı denirse ona inanırız. şu zamanda bir çok sanatçı aldığı yabancı maddelerle ayakta durup şarkılarını söyleyebiliyor :) her işte bir gizlilik vardır, bunda da var tabiki birşeyler dönüyor dönmeyede devam edecektir.

dileğimiz içeri girmemeleri :)

yessil

MFC Üyesi
Konular
1
MFC Puanı
0
sanatçı diye her yaptığının ardında duracak değiliz tabi.. ortada suç teşkil eden bir durum varsa bunada özel hayatı diyip geçemeyiz ki ben kendi adıma zaten sanatının türkiyeyi temsil edecek nitelikte olduğunu sanmıyorum kimine göre megastar kimine bişey ifade etmez bana da aynı şekilde bişey ifade etmiyor varsa hatası çeksin cezasını yoksa da yolu açık olsun ama bende the arkadaşımız gibi düşünüyorum yüz akı bir olay yaşanmış gibi karşılanması türk toplumunu küçük düşüren bir davranış bence