• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Tayfun Erdoğan, Babası Emrah’a Duygu Dolu Satırlarla Seslendi

ArtemiS

Onursal Üye
Konular
713
MFC Puanı
33,400
Tayfun Erdoğan, Babası Emrah’a Duygu Dolu Satırlarla Seslendi

Tayfun Erdoğan, aralarındaki buzları bir türlü eritemediği babası Emrah'a Babalar Günü'nde dokunaklı satırlarla seslendi. Erdoğan'ın babasıyla geçmişte çektirdiği bir fotoğrafı paylaşıp altına yazdığı not takipçilerini duygulandırdı.

Jl6r0J.jpg

Şarkıcı ve oyuncu Emrah’ın yıldızının bir türlü barışmadığı oğlu Tayfun, Babalar Günü’nde yaptığı sosyal medya paylaşımıyla takipçilerini duygulandırdı. Babasına olan özlemini dile getiren Tayfun Erdoğan’ın özellikle “Elbet Allah bugünlerin sensiz geçirdiğim zamanların mükafatını tekrar seninle verir inşallah” yazması dikkat çekti.

“GEL OĞLUM” DEMİŞTİN

Geçtiğimiz haftalarda baba – oğul yine polemiğe girmiş, Tayfun Erdoğan birkaç kez sabah programlarına bağlanarak yaşadıklarını dile getirmişti. Emrah’ın yıllar önce yaşadığı birlikteliğinden dünyaya gelen oğlunu uzun süre reddetmiş ardından babalığı kabul etmişti. Tayfun Erdoğan Instagram hesabında paylaştığı fotoğrafın altına şunları yazdı: “Bu resme iyi bak baba. Ne güzel sarıldın o gün bana. Bu resmin en güzel yanı aslında o gün de ‘Babalar Günü’ydü. Babalar Günü’ne özel çekinmiştik bu resmî. Dün gibi aklımda, “Gel oğlum çekilelim” demiştin. Sen bu çocuğun yüzüne öyle bir gülümseme vermiştin ki.. Hayatında istenmeyen biri ben olsam da Allah çok büyük. Elbet Allah bugünlerin sensiz geçirdiğim zamanların mükafatını tekrar seninle verir inşallah. Başta bana babalık yapan dedemin ve kendi babam olmak üzere tüm baba adayları ve babaların Babalar Günü kutlu olsun.”

8dQ0qn.jpg