• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Güncel Threads yeni özelliğini duyurdu

Pamira

Moderatör
İçerik Üreticisi
Üyelik Tarihi
22 May 2019
Konular
2,801
Mesajlar
9,706
MFC Puanı
60,560
Günümüzde sosyal medya platformları, milyonlarca kullanıcının gönderileri ve içerikleriyle dolup taşıyor. Bu durum, özellikle büyük platformlarda, kullanıcıların istedikleri içeriği bulma ve takip ettikleri hesapların gönderilerine ulaşma konusunda zorluk yaşamalarına neden oluyor. Threads'in yeni özelliği, bu sorunu çözmeyi ve kullanıcıların içerik yığınları içinde kaybolmadan, ilgi alanlarına uygun ve daha anlamlı içeriklerle etkileşime geçmelerine olanak tanımayı hedefliyor.

Threads yeni özelliğini duyurdu

"Takip Edilenler" sekmesi, kullanıcıların daha fazla etkileşim kurdukları hesapların gönderilerini tek bir yerde toplamalarına yardımcı oluyor. Kullanıcılar, bu sekme sayesinde sevdikleri hesapların yeni paylaşımlarını kaçırmadan takip edebiliyor ve platformdaki diğer içeriklerden kolayca ayrıştırabiliyorlar.

Threads'in yeni özelliği, kullanıcı deneyimini kişiselleştirerek platformun günlük kullanımını daha keyifli hale getiriyor. Artık kullanıcılar, kendilerini daha fazla ilgilendiren içeriklere odaklanarak sosyal medyada geçirdikleri zamanı daha verimli kullanabilecekler. Ayrıca, bu özellik sayesinde kullanıcıların diğer kullanıcılarla daha derinlemesine bağlar kurması ve ortak ilgi alanlarına sahip kişilerle daha kolay etkileşime geçmesi de mümkün olacak.
 

Winter

Forum Yöneticisi
Üyelik Tarihi
20 Haz 2022
Konular
173
Mesajlar
4,423
MFC Puanı
41,780
Ya kaç sosyal medya kullanıcısı verimlilik ile ilgileniyor acaba ?
 

_bigguy_

Süper Moderatör
İçerik Üreticisi
Üyelik Tarihi
9 Eyl 2022
Konular
22
Mesajlar
4,484
MFC Puanı
41,500
Paylaşım için teşekkürler emeğine sağlık 👍
 
Üst