• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Tik-Tok Türkiye de yasaklanmalı mı?

saphira

Emektar Üye
Konular
754
MFC Puanı
53,990
Ya tabi dediklerinize katılıyorum. Ama bu ve bunun gibi durumların da bizlere her anlamda zarar veriyor. Bir yerden başlamak gerekiyor. Tik-tok Bunun başını çekiyor. :) Bence asalım gitsin :)

peki sana bi soru :giggle: madem hem fikiriz hemen hemen hepsinin zararlı olduğuna.. neden öncelikli olarak tik tok uygulaması ?

MaybeCarizma

MFC Üyesi
Konular
3
MFC Puanı
770
peki sana bi soru :giggle: madem hem fikiriz hemen hemen hepsinin zararlı olduğuna.. neden öncelikli olarak tik tok uygulaması ?
çünkü çok
Bu çok basit bir soru ama :) yukarıda da belirttiğim gibi. En fazla kitleye sahip olduğu için. Ve giderek artıyor. :)

Konular
2
MFC Puanı
860
Son derece rezil bir uygulama seviyesizlik uç noktada. Hiç üye olmadım asla da olmam ama yasaklanması da doğru değil. Herkesin özgür iradesi üye olmasınlar izlemesinler

MaybeCarizma

MFC Üyesi
Konular
3
MFC Puanı
770
Son derece rezil bir uygulama seviyesizlik uç noktada. Hiç üye olmadım asla da olmam ama yasaklanması da doğru değil. Herkesin özgür iradesi üye olmasınlar izlemesinler
Özgür irade dediğin Bilinçli akıl ile yaptıgın şeyler değil mi? :) Ama tik-tok üyelerinin %70'den fazlası bunu yapmıyor. Yaptıkları (çıkar, düzenbazlık, abazalık, vs.)

saphira

Emektar Üye
Konular
754
MFC Puanı
53,990
Özgür irade dediğin Bilinçli akıl ile yaptıgın şeyler değil mi? :) Ama tik-tok üyelerinin %70'den fazlası bunu yapmıyor. Yaptıkları (çıkar, düzenbazlık, abazalık, vs.)

tamam bende diyorum ki bunu diğer yerlerde de yapıyorlar :) neden öncelik tiktok a verilsin :)) mesela ilk instagram kapatılsın gibi niye olmuyor :) ne ayrıcalığı var ki diğerlerine nazaran :))

MaybeCarizma

MFC Üyesi
Konular
3
MFC Puanı
770
tamam bende diyorum ki bunu diğer yerlerde de yapıyorlar :) neden öncelik tiktok a verilsin :)) mesela ilk instagram kapatılsın gibi niye olmuyor :) ne ayrıcalığı var ki diğerlerine nazaran :))
instagram ve türevi sayfaların türkiye de ofisleri bulunmakta olup devletin gözetimindedir. Ve kendi kuralları vardır. Ama tiktok öyle değil. Ya bi kere adı ofsayt :) tik tok ne ya

Konular
2
MFC Puanı
860
Demek ki akılları o yönde çalışıyor. Ben izlemiyorum önüme çıkınca kapatıyorum.Bunun gibi bir çok uygulama var abazalık olarak bakarsan. Çıkar olarak bakarsan saymakla bitmez. Hepsini her şeyi yasaklayamazlar. Memnun olmayan kullanmam. Her uygulamanın bir alıcısı var sonuçta :)

MaybeCarizma

MFC Üyesi
Konular
3
MFC Puanı
770
Instagramın ne gibi bir kuralı var? Tik tok genelde çıkarcı abaza kesim diyorsun. Instagram da yok mu bunlardan? :)
ama sen kalkıp bana instagramın kurallarını sorarsan ben sana link atmak dışında birşey yapamam. İnstagram ve facebook tarzı siteler dijital pazarlama olarak hizmet ediyor. Tabi ki Vardır. Her sosyal platformda (Abazalık ) ( Yalnız ben sadece abazalıktan bahsetmedim). Ama Tiktok ta öyle bir şey yok kıyaslaması bile yalnış. İnstagramın hakkındaki bilgileri Buradan okuyabilirsin :))))

MaybeCarizma

MFC Üyesi
Konular
3
MFC Puanı
770
Demek ki akılları o yönde çalışıyor. Ben izlemiyorum önüme çıkınca kapatıyorum.Bunun gibi bir çok uygulama var abazalık olarak bakarsan. Çıkar olarak bakarsan saymakla bitmez. Hepsini her şeyi yasaklayamazlar. Memnun olmayan kullanmam. Her uygulamanın bir alıcısı var sonuçta :)
Tabi ki kişi kendinde eksik gördüği şeyleri yapar. Ama şunuda belirtmeliyim. Sosyal medyada kavramı çok fazla derin bir kavram. İstesen de istemesende Buna maruz kalabiliyorsun. :)) O yüzden Bir düzenleme Olmalı En başta fake hesaplar olmak üzere. :)

Konular
2,107
MFC Puanı
301,150
@MaybeCarizma nın tik tok uygulaması çok saçma bi surece doğru ilerliyor ve kitleleri gittikçe artıyor önümüze tik tok geldiğinde bakmamak yada kapatmak değil mesele, asıl mesele bu uygulamanin önüne geçilmesi çünkü gidişat kötü ve engellenmesi gerekiyor,nstagram,facebook gibi yerlerin kendi bünyelerinde kuralları var ve bi şekilde kendi önlemlerini alabilirler demek istediğini düşünüyorum, Yasak neden önce Tİk TOK a gelmeli çünkü çok anlamsız bi uygulama.

MaybeCarizma

MFC Üyesi
Konular
3
MFC Puanı
770
@MaybeCarizma nın tik tok uygulaması çok saçma bi surece doğru ilerliyor ve kitleleri gittikçe artıyor önümüze tik tok geldiğinde bakmamak yada kapatmak değil mesele, asıl mesele bu uygulamanin önüne geçilmesi çünkü gidişat kötü ve engellenmesi gerekiyor,nstagram,facebook gibi yerlerin kendi bünyelerinde kuralları var ve bi şekilde kendi önlemlerini alabilirler demek istediğini düşünüyorum, Yasak neden önce Tİk TOK a gelmeli çünkü çok anlamsız bi uygulama.
Düşüncelerime Tercüman oldunuz. Teşekkür ederim.