• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

TOKYO

Konular
2,107
MFC Puanı
301,150
Evveet @Tokyo ben seni seçtim:inlove:

Foruma ilk girdiği anda ışııltısı,asaleti ve enerjisiye dikkatimi çekmeyi başaran nadide insan:)
Aslında gönül ister sana sayfalar dolusu yazılar yazayım ama.satırlar yetmez:)

Cana yakın,sempatik, güler yüzlü, temiz.kalpli içten, enerjik,neşeli,herşeyi ile muhteşem insan Tokyom iyi ki varsın..

:a-(71): :a-(284): :a-(19): :a-(160): :a-(163): :inlove: :a-(126): :a-(163): :a-(71): :inlove:

Tokyo

MFC Üyesi
Konular
3,330
MFC Puanı
72,650
Yaaaaa amaa ben duygulandım şimdi :b-(21):
@Pozitivizim çok teşekkürler canım benim :) Çok kısa bir zamandır burda olmama rağmen sıcaklığı, samimiyeti, yüksek seviyedeki espiri yeteneğiyle hayranlık uyandıran güzel insan :* Beni çok mutlu ettin tatlım yaaA:)) Hayat sana hep gülsün hep mutlu ol canım benim :b-(13):

Konular
2,107
MFC Puanı
301,150
Ne demek canım kelimeler seni anlatmaya yetmez,ayrıca beni de çok güzel özetlemişsin teşekkür ederim bal.insan:inlove:
Hep bırlıkte mutlu olalım inşallah yüzündeki tebessüm, kalbindeki sıcaklık hiç gitmesin..:a-(126)::a-(163)::a-(162)::a-(162):

Uur

Konular
11
MFC Puanı
34,210
Bu temiz beyaz sayfayı bize ayırdığın için teşekkür ederiz sevgili @Tokyo :p
Sözlerime başlamadan önce sepet sepet yumurta sakın bizi unutma :p :D

Samiyetin ile sıcak kanlığın la güler yüzünle sempatikliğin ile ENERJİN ile ve birde yemek yemeyi sevmen ile :)) farkını ortaya koyuyorsun sevgili @Tokyo
çok fazla tanışma fırsatımız olmadı ama değerli ve tanınması gereken birisin
iyiki burdasın , bizimlesin :giggle:

Tokyo

MFC Üyesi
Konular
3,330
MFC Puanı
72,650
Bu temiz beyaz sayfayı bize ayırdığın için teşekkür ederiz sevgili @Tokyo :p
Sözlerime başlamadan önce sepet sepet yumurta sakın bizi unutma :p :D

Samiyetin ile sıcak kanlığın la güler yüzünle sempatikliğin ile ENERJİN ile ve birde yemek yemeyi sevmen ile :)) farkını ortaya koyuyorsun sevgili @Tokyo
çok fazla tanışma fırsatımız olmadı ama değerli ve tanınması gereken birisin
iyiki burdasın , bizimlesin :giggle:
Teşekkürler güzel düşüncelerin için @Uur sepet sepet yumurta seni unutmayacağım süt oğlan :D

StigmatA

Forum Sorumlusu
Konular
1,626
MFC Puanı
217,640
foruma çok kısa sürede uyum sağlayıp , benimsedi, iyi kalpli bir arkadaşımız.)

Konular
267
MFC Puanı
1,430
Sabahın erken saatlerinde forumu ziyaret ediyorsanız @Tokyo nun paylaşımlarıyla karşılaşırsınız.
Hakkında pek birşey bilmediğimden sadece bunu yazabildim.((:)